Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų.
Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis navikas). Iš augančios ir viskuo besidominčios mažylės, Laimintė per akimirką turėjo virsti nepalaužiama kovotoja – pradėtas gydymas chemoterapija, o tarp vaistų ,,blokų” jau numatyta operacija.
Operacijos metu Laimintei pašalinta visa dešinė pusė kepenų ir tulžies pūslė, o po jos sekė dar keli chemoterapijos kursai. Atsigauti pavyko pakankamai puikiai ir mažylė jau netrukus vėl šypsena apdovanodavo visus, atėjusius į palatą aplankyti ar pašnekinti. Tuo pat metu gyvenimas jaunai šeimai atsiuntė ir dar vieną išbandymą – liga neaplenkė herojės tėčio… Visgi, tvirti kaip vienas kumštis ir pasiruošę viską įveikti – štai taip nusiteikusi ši trijulė. Labiausiai džiugina tai, jog Laimintė ligą jau įveikė, o apsilankymai pas gydytojus yra būtini būklės stebėjimui.
Norėdami nudžiuginti dukrelę ir padovanoti šviesias emocijas, kurių stigdavo ilgą laiką būnant ligoninėje, herojės tėveliai parašė mums svajonės laišką. Simboliška, kad svajonės pildymo dieną, vėlyvą pavasarį, už lango pasirodė snaigės! Mat vaikiškas noras, kurį įgyvendinome – kelionė į Laplandiją, pas tikrą Kalėdų Senelį, kuris ne tik visiems pasaulio vaikams dovanas dovanoja, tačiau ir skleidžia stebuklingą tikėjimo dvasią. Laimintei ir jos tėveliams tikėjimas stebuklais – išties nesvetimas, todėl vos mažylė dar labiau sustiprės, jie visi išsiruoš į nuotykių kupiną kelionę ten, kur gimsta patys gražiausi vaikystės momentai.
Kol Laimintė laukia kelionės, nudžiuginome ją žaisline Mersedez Benz mašinėle, kurią ji kaip mat išbandė ligoninės koridoriuje! Už galimybę pildyti slapčiausias mažųjų pacientų svajonės dėkojame fondo draugams ilunch ir visiems šio restorano klientams, prisijungusiems prie šventinės iniciatyvos ir skyrusiems savo aukas tam, kad jos virstų pačiomis nuoširdiausiomis šypsenomis. Šiuo metu Laimintės norams įgyvendinti išleidome 189.99 Eur ir dėkojame visiems Ilunch klientams, kurie neliko abejingi ir atvėrė širdis gerumui! 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.