Lėjos svajonė

Į mūsų fondo pašto dėžutę įkrenta pačių įvairiausių laiškų, tarp jų ir spalvingiausi svajonių laiškeliai, kuriuose mažųjų pacientų noras pamatyti nematytus kraštus, sutikti žmones, kuriuos jie mato per televiziją ar patirti tai, apie ką regėjo tik filmuose, o gal susapnavo…
Lėjos svajonių laiške, kurį jos drauge su mama rašė, paminėta, jog labiausiai norėtų šilumos namuose, ypač žiemos metu – mat langai mediniai, pro juos be gailesčio pučia vėjas. Taigi, mūsų susitikimo metu į namus atvyko meistrai, kurie išmatavo langus, o netrukus galės pradėti gamybos procesą. Norime suteikti Lėjai ir jos tėveliams galimybę gyventi jaukiai ir šiltai! O kai paklausėme, kas labiausiai pradžiugintų mergaitę, mama pasakė, kad naujas vėžimėlis jos lėlytei, taip pat jūrų kiaulytė, kuri būtų mylima nauja šeimos narė.
Herojės mama prasitarė, kad išties bet kokia maža dovanėlė jos dukrai būtų didžiulė šventė. Šešerių Lėja auga apsupta didžiulės, taip buvo nuo pat jos atėjimo į šį pasaulį. Mergytė gimė pernešiota, tačiau be jokių sveikatos sutrikimų, tačiau kai herojei suėjo dveji, tada viskas ėmė keistis. 2021 metais, gegužės mėnesį, šeima išgirdo onkologinės ligos diagnozę – neurofibramatozė. Tai buvo tik pirmasis lašas didžiulėje jūroje… Vėliau sekė tolesnės diagnozės: daugybiniai smegenų navikai, epilepsija, nervų regos atrofija (dėl šios priežasties Lėja viena akimi beveik nebemato, kita šiek tiek geriau), raidos sutrikimai.
Reguliariai Lėjai atliekami planiniai tyrimai, kurie parodo ar liga progresuoja. Paskutinieji tyrimai parodė, kad, laimei, kol kas būklė yra stabili. Taigi, šeima ypač džiaugiasi tokiomis mažomis pergalėmis ir stengiasi suteikti Lėjai kuo daugiau vaikystės džiaugsmo kupinų akimirkų. Mes atvykome nešini jos naująja šeimos nare – jūrų kiaulyte, kuriai herojė iškart davė Kivi vardą, taip pat vežimėliu jos „lėliukui“.
Drauge su mumis atvyko mergaitės mylimiausiai personažas Žmogus Voras, tad šiltai dėkojame Deividui Taruliui, jog praskaidrino dieną ir padovanojo begalę džiaugsmo Lėjai.
Nuoširdų ačiū tariame KIKA parduotuvei, kuri geranoriškai prisidėjo prie šios svajonės ir padovanojo jūrų kiaulytei narvelį, maistelio, kraiką bei visus reikalingus priedus.
Šiltai dėkojame Kauno miesto DEPO Namams Sodui Remontui parduotuvės gyvūnėlių skyriaus vadovei Ingai, kuri pasirūpina naujais šeimos nariais – gyvūnėliais – mūsų herojams.
Už galimybę išpildyti šias žemiškas svajones, kainavusias (193,53 Eur) dėkojame visiems žmonėms, įsigijusiems pinknyges mugės metu bei Herojus mokyklai už šį prasmingą projektą, kuris vienija gerumu.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.