Liepos svajonė

Mūsų herojės Liepos šypsena ir džiaugimasis ją supančiu pasauliu, žmonėmis, pokalbiais ir įspūdžiais – tiesiog žavi. Liepa svajoja drąsiai ir daug ir neretai nutinka, kad norai pasikeičia. Viena svajonė jau labai seniai buvo pati karščiausia ir svarbiausia mergaitei – naujas šeimos narys.
Į šeimą priimti šuniuką tėveliai Liepai pažadėjo tada, kai liga bus įveikta ir kai vis daugiau laiko ji galės praleisti namuose, rūpintis keturkoju draugu ir juo džiaugtis. Pagaliau šis etapas aplankė heroję ir jos šeimą – į ligoninę mergaitė vyksta tik suplanuotiems patikrinimams ir liga, kurią Liepa jau buvo įveikusi vieną kartą, nugalėjo ir antrąkart. Sunkus gydymas, komplikacijos ir ilgos dienos ligoninėje jau praeityje, todėl šeima džiaugiasi kiekviena diena, gera savijauta ir atsigavusiomis jėgomis, taip pat kantriai laukia, kol gydytojai paskelbs remisiją.
Pagerėjusi Liepos savijauta padėjo priimti sprendimą – šeima pasiruošusi naujam pūkuotam šeimos nariui! Su džiaugsmu planavome šią herojės svajonę, o jos išpildymą pavertėme staigmena – pakviesdami mergaitę su mama ir broliuku į „auksinės“ rinktinės rungtynes. Sėdėdama pirmoje eilėje mergaitė stebėjo bėgiojančius žaidėjus ir visiškai nieko nenutuokė, jog jau po kelių akimirkų į jos rankas krepšininkas Arvydas Macijauskas įdės mažytį pūkų kamuolėlį.
Pamačiusi šuniuką Liepa pagalvojo, jog jį krepšininkas atnešė tiesiog pažiūrėti. Ji šunelį glostė, drąsiai perėmė iš A. Macijausko pavadėlį ir šnekino. Tada herojės mama Eglė pasakė, kad šuniukas dabar priklauso jai, kad Pedro vyks drauge namo! Štai tada pamatėme tikrąjį herojės džiaugsmą ir laimę, pagaliau svajonei išsipildžius. Norime padėkoti visiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šio džiaugsmo sukūrimo ir ačiū sakome dalyvavusiems praėjusių metų renginyje ėjimas ir aukojusiems mūsų mažiesiems pacientams, bei parėmusiems fondo veiklą įsigijant produkciją. Jūsų paaukotos sumos 1263,59 Eur dėka galėjome Liepos svajonę paversti realybe! Dėkojame fondo bendruomenės nariui Benediktas Vanagas už kasmetinį kvietimą dalyvauti Jūsų organizuojamuose renginiuose ir jų metu skleisti žinią apie pagalbos kitiems svarbą
Po renginio Liepa su mamyte ir broliuku į Mažeikius neskubėjo – patogiai ir jaukiai pailsėjo Loop Hotel Vilnius . Dėkojame Jums už visada suteikiamas nuolaidas ir mūsų veiklos palaikymą.
Šiltai dėkojame SEVEN Live už nuostabų ir įsimintiną renginį, kurio metu turėjome galimybę išpildyti mūsų herojės svajonę!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.