Livijos svajonė

Kviečiame susipažinti su be galo pozityvia ir besišypsančia mūsų heroje Livija, su kuria susitikimas tiesiog praskriejo kaip viena akimirka!
Onkologiniame skyriuje šešiolikmetė Livija atsidūrė netikėtai – ilgai kamavęs kosulys pasireikšdavo dažniausiai vakarais. Atlikti tyrimai nieko neparodė, iki kol buvo atliktas rengteno tyrimas, parodęs, jog kažkas yra plaučiuose. Įtartas plaučių uždegimas, tad nuo to mergina ir buvo gydoma. Kai gydymas nedavė jokio rezultato, paimta biopsija iš plaučių parodė, kad juose yra auglys.
Nedelsiant pradėtas gydymas chemoterapija Livijai atnešė pačius sunkiausius išbandymus, kuriuos įveikusi ji dar stipresnė, dar labiau šypsosi ir džiaugiasi kiekviena diena. Dar gydymo pradžioje Liviją buvo ištikusis klinikinė mirtis bei sepsis, tačiau stiprios kovotojos tai nepalaužė. Kaip pati sako – „išgirdus diagnozę man lyg šlapiu skuduru per veidą trenkė, kelias dienas labai liūdėjau ir verkiau. O paskui – stojau į kovą“.
Dabar Livija labai laukia gydymo pabaigos, kuris jau netrukus ir drąsiai svajoja. Mums parašė svajonės laišką, kuriame išsamiai pasakojo apie savo aistrą dizainui ir interjerui, todėl paprašė kompiuterio bei ausinių. Mergina nori gilinti žinias šioje srityje, o tam reikalingas kompiuteris. Buvome tokie laimingi, galėdami prisidėti prie Livijos svajonės siekti savo tikslų!
Norime tarti patį šilčiausią ačiū visiems, dalyvavusiems stebuklingame labdaros vakare ir paaukojusiems mūsų herojams. Jūsų visų dėka dalį lėšų – 2318.01 Eur, skyrėme Livijos svajonei įgyvendinti. Džiaugsmo ašarų mus pamačiusi nesulaikė ir mergina, ir mes patys… Pačios šilčiausios emocijos užplūsta pagalvojus, kokius žmones aplink save suburiame ir kokie nuostabūs darbai Jūsų dėka gali būti įgyvendinti!
Livija, linkime ir toliau drąsiai svajoti, siekti savo tikslų ir lai ta šypsena veide, kuri nušvietė mūsų visą palatą, būna tavo veide kasdien.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką. Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti,…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.