Livijos svajonė

Kviečiame susipažinti su be galo pozityvia ir besišypsančia mūsų heroje Livija, su kuria susitikimas tiesiog praskriejo kaip viena akimirka!
Onkologiniame skyriuje šešiolikmetė Livija atsidūrė netikėtai – ilgai kamavęs kosulys pasireikšdavo dažniausiai vakarais. Atlikti tyrimai nieko neparodė, iki kol buvo atliktas rengteno tyrimas, parodęs, jog kažkas yra plaučiuose. Įtartas plaučių uždegimas, tad nuo to mergina ir buvo gydoma. Kai gydymas nedavė jokio rezultato, paimta biopsija iš plaučių parodė, kad juose yra auglys.
Nedelsiant pradėtas gydymas chemoterapija Livijai atnešė pačius sunkiausius išbandymus, kuriuos įveikusi ji dar stipresnė, dar labiau šypsosi ir džiaugiasi kiekviena diena. Dar gydymo pradžioje Liviją buvo ištikusis klinikinė mirtis bei sepsis, tačiau stiprios kovotojos tai nepalaužė. Kaip pati sako – „išgirdus diagnozę man lyg šlapiu skuduru per veidą trenkė, kelias dienas labai liūdėjau ir verkiau. O paskui – stojau į kovą“.
Dabar Livija labai laukia gydymo pabaigos, kuris jau netrukus ir drąsiai svajoja. Mums parašė svajonės laišką, kuriame išsamiai pasakojo apie savo aistrą dizainui ir interjerui, todėl paprašė kompiuterio bei ausinių. Mergina nori gilinti žinias šioje srityje, o tam reikalingas kompiuteris. Buvome tokie laimingi, galėdami prisidėti prie Livijos svajonės siekti savo tikslų!
Norime tarti patį šilčiausią ačiū visiems, dalyvavusiems stebuklingame labdaros vakare ir paaukojusiems mūsų herojams. Jūsų visų dėka dalį lėšų – 2318.01 Eur, skyrėme Livijos svajonei įgyvendinti. Džiaugsmo ašarų mus pamačiusi nesulaikė ir mergina, ir mes patys… Pačios šilčiausios emocijos užplūsta pagalvojus, kokius žmones aplink save suburiame ir kokie nuostabūs darbai Jūsų dėka gali būti įgyvendinti!
Livija, linkime ir toliau drąsiai svajoti, siekti savo tikslų ir lai ta šypsena veide, kuri nušvietė mūsų visą palatą, būna tavo veide kasdien.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.