Livijos svajonė

Kviečiame susipažinti su be galo pozityvia ir besišypsančia mūsų heroje Livija, su kuria susitikimas tiesiog praskriejo kaip viena akimirka!
Onkologiniame skyriuje šešiolikmetė Livija atsidūrė netikėtai – ilgai kamavęs kosulys pasireikšdavo dažniausiai vakarais. Atlikti tyrimai nieko neparodė, iki kol buvo atliktas rengteno tyrimas, parodęs, jog kažkas yra plaučiuose. Įtartas plaučių uždegimas, tad nuo to mergina ir buvo gydoma. Kai gydymas nedavė jokio rezultato, paimta biopsija iš plaučių parodė, kad juose yra auglys.
Nedelsiant pradėtas gydymas chemoterapija Livijai atnešė pačius sunkiausius išbandymus, kuriuos įveikusi ji dar stipresnė, dar labiau šypsosi ir džiaugiasi kiekviena diena. Dar gydymo pradžioje Liviją buvo ištikusis klinikinė mirtis bei sepsis, tačiau stiprios kovotojos tai nepalaužė. Kaip pati sako – „išgirdus diagnozę man lyg šlapiu skuduru per veidą trenkė, kelias dienas labai liūdėjau ir verkiau. O paskui – stojau į kovą“.
Dabar Livija labai laukia gydymo pabaigos, kuris jau netrukus ir drąsiai svajoja. Mums parašė svajonės laišką, kuriame išsamiai pasakojo apie savo aistrą dizainui ir interjerui, todėl paprašė kompiuterio bei ausinių. Mergina nori gilinti žinias šioje srityje, o tam reikalingas kompiuteris. Buvome tokie laimingi, galėdami prisidėti prie Livijos svajonės siekti savo tikslų!
Norime tarti patį šilčiausią ačiū visiems, dalyvavusiems stebuklingame labdaros vakare ir paaukojusiems mūsų herojams. Jūsų visų dėka dalį lėšų – 2318.01 Eur, skyrėme Livijos svajonei įgyvendinti. Džiaugsmo ašarų mus pamačiusi nesulaikė ir mergina, ir mes patys… Pačios šilčiausios emocijos užplūsta pagalvojus, kokius žmones aplink save suburiame ir kokie nuostabūs darbai Jūsų dėka gali būti įgyvendinti!
Livija, linkime ir toliau drąsiai svajoti, siekti savo tikslų ir lai ta šypsena veide, kuri nušvietė mūsų visą palatą, būna tavo veide kasdien.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.