Lunos svajonė

Luna penktąjį savo gimtadienį sutiko ligoninėje, vaikų onkohematologijos skyriuje. Po eilinio peršalimo niekaip nepavyko sustiprėti, liga pasikartojo dar ir dar kartą, o atlikti tyrimai netikėtai parodė gąsdinančią diagnozę – ūminė limfoblastinė leukemija. Mergaitė nedelsiant paguldyta į ligoninę, o sudarytas gydymo planas susidėjo iš intensyvios chemoterapijos kursų.
Intensyvus ir s

unkus gydymas truko pusmetį, o dabar taikomas palaikomasis gydymas, tad mergaitė vis daugiau laiko gali praleisti namuose. Tai herojei suteikia ypač daug gerų emocijų, nes ji aktyvi ir mėgsta užsiimti įvairiausiomis veiklomis. Labiausiai jai patinka leisti laiką su draugais, lipdyti keramikos dirbinius, padėti tėčiui kurti muziką ir šokti. Užaugusi ji svajoja būti balerina. Kol kas mergaitės kojytės dar silpnos, tad šokių pamokas ji tęs vos sustiprėjusi, tačiau šeima džiaugiasi kiekviena diena, praleista namuose, kartu, o Luna labai laiminga, kad vėl gali dažnai eiti į darželį bei susitikti su ten esančiais draugais.
Paskatinta parašyti mums savo svajonės laišką ji net nesudvejojo – visada labai norėjo šuniuko, kuris lydėtų įvairiausiomis gyvenimo akimirkomis ir būtų pats artimiausias draugas. Šią gražią pūkuotą svajonę išgirdo mūsų fondo ilgametis palaikytojas Saulius Pauza, kuris šią svajonę realybe pavertė teniso ir padelio turnyro UŽ PERGALĘ GYVENTI metu.
Norime tarti patį didžiausią ačiū Sauliui, kuris nuolat prisideda prie prasmingų darbų, mūsų herojų svajonių ir šypsenų ir šį kartą Luną nudžiugino padovanodamas Auksaspalvio Retriverio veislės šuniuką mergaitei. Taip pat šiltą ačiū tariame visiems, kasmet dalyvaujantiems Sauliaus Paužos organizuojamame teniso turnyre Palangoje – Jūsų širdys yra kupinos gerumo, o Jūsų visų suteikta parama, kurios dalį (1500 Eur) panaudojome Lunos svajonei įgyvendinti, jai įsimins labai labai ilgam.
Nuoširdų a

čiū sakome veisėjai Rūtai Bilickytei, kuri su meile išlydėjo šuniuką į Lunos šeimą ir palinkėjo didžiausios sėkmės susidraugaujant.
Lunai linkime sėkmingai iki galo įveikti ligą ir vėl džiaugtis visomis spalvingomis vaikystės akimirkomis.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.