Lunos svajonė

Luna penktąjį savo gimtadienį sutiko ligoninėje, vaikų onkohematologijos skyriuje. Po eilinio peršalimo niekaip nepavyko sustiprėti, liga pasikartojo dar ir dar kartą, o atlikti tyrimai netikėtai parodė gąsdinančią diagnozę – ūminė limfoblastinė leukemija. Mergaitė nedelsiant paguldyta į ligoninę, o sudarytas gydymo planas susidėjo iš intensyvios chemoterapijos kursų.
Intensyvus ir s

unkus gydymas truko pusmetį, o dabar taikomas palaikomasis gydymas, tad mergaitė vis daugiau laiko gali praleisti namuose. Tai herojei suteikia ypač daug gerų emocijų, nes ji aktyvi ir mėgsta užsiimti įvairiausiomis veiklomis. Labiausiai jai patinka leisti laiką su draugais, lipdyti keramikos dirbinius, padėti tėčiui kurti muziką ir šokti. Užaugusi ji svajoja būti balerina. Kol kas mergaitės kojytės dar silpnos, tad šokių pamokas ji tęs vos sustiprėjusi, tačiau šeima džiaugiasi kiekviena diena, praleista namuose, kartu, o Luna labai laiminga, kad vėl gali dažnai eiti į darželį bei susitikti su ten esančiais draugais.
Paskatinta parašyti mums savo svajonės laišką ji net nesudvejojo – visada labai norėjo šuniuko, kuris lydėtų įvairiausiomis gyvenimo akimirkomis ir būtų pats artimiausias draugas. Šią gražią pūkuotą svajonę išgirdo mūsų fondo ilgametis palaikytojas Saulius Pauza, kuris šią svajonę realybe pavertė teniso ir padelio turnyro UŽ PERGALĘ GYVENTI metu.
Norime tarti patį didžiausią ačiū Sauliui, kuris nuolat prisideda prie prasmingų darbų, mūsų herojų svajonių ir šypsenų ir šį kartą Luną nudžiugino padovanodamas Auksaspalvio Retriverio veislės šuniuką mergaitei. Taip pat šiltą ačiū tariame visiems, kasmet dalyvaujantiems Sauliaus Paužos organizuojamame teniso turnyre Palangoje – Jūsų širdys yra kupinos gerumo, o Jūsų visų suteikta parama, kurios dalį (1500 Eur) panaudojome Lunos svajonei įgyvendinti, jai įsimins labai labai ilgam.
Nuoširdų a

čiū sakome veisėjai Rūtai Bilickytei, kuri su meile išlydėjo šuniuką į Lunos šeimą ir palinkėjo didžiausios sėkmės susidraugaujant.
Lunai linkime sėkmingai iki galo įveikti ligą ir vėl džiaugtis visomis spalvingomis vaikystės akimirkomis.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arono svajonė

Susipažinkite su Aronu – stipruoliu berniuku, kuris dabar visą savo energiją skiria grumdamasis su liga. Visai neseniai berniukui diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas chemoterapija dar labiau sustiprina berniuko norą užsiimti mėgstamomis veiklomis ir džiaugtis mažais dalykais, kurie pripildo dieną džiugesio. Štai rašydamas svajonės laišką Aronas pasidžiaugė, jog po mėnesio pertraukos jam pagaliau gydytojai leido išeiti į lauką… „Tai tik laikini išbandymai, kurie mus sustiprins. Žinau, kad Aronas viską įveiks“ – sako berniuko mama. Tuo tiki ir pats herojus, todėl…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Augustės svajonė

„Į ligą žiūriu kaip į žaidimą, kurį turiu laimėti., kito pasirinkimo tiesiog neturiu“ – taip sako mūsų herojė Augustė, su kuria susitikome jos palatoje. Merginai diagnozuota leukemija, o gydymas – sudėtingas ir su daug komplikacijų. Augustei ne kartą teko susidurti su situacijomis, kuriose kiti nuleistų rankas, palūžtų, tačiau kovotoja išlieka stipri ir nepaisant sunkumų – džiaugiasi kiekviena diena bei drąsiai svajoja. Merginos noras buvo susitikti su ją įkvepiančiu dizaineriu Juozu Statkevičiumi, tad buvome labai laimingi, kai Juozas sutiko nuvykti drauge…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Gerdos svajonė

Visos mūsų herojų svajonės unikalios, spalvingos ir pačios tikriausios. Štai herojės Gerdos norai – labai žemiški. Mergaitė svajoja kuo greičiau grįžti namo pas savo šuniuką ir… išsimiegoti pagaliau savo lovoje. Gerdos gyvenimą onkologinė liga aplankė kovo mėnesį. Pirmieji simptomai tiesiog aukšta temperatūra, o vėliau, atlikus išsamius tyrimus diagnozuota limfoblastinė leukemija. Pradėtas gydymas iš herojės atėmė ne tik plaukučius, tačiau ir jėgas, šypseną, bei apetitą. Kaip įmanydama Gerda stengiasi nepasiduoti slogioms nuotaikoms ir nekantriai laukia dienų, kai liga bus įveikta ir…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.