Makar svajonė

Šiais metais IKI Velomaratonas mums buvo ypatingas – renginio metu, su gausia fondo bendruomene išpildėme dešimtmečio herojaus Makar svajonę. Simboliška, kad berniukas svajojo apie dviratį, tad buvome ypač laimingi, galėdami šią gražią svajonę įgyvendinti būtent Velomaratono metu.
Į berniuko gyvenimą onkologinė liga pasibeldė 2022 metų vasarą. Tuo metu Makar dar gyveno Ukrainoje. Gydymas pradėtas herojaus gimtinėje, tačiau šeima, kilusi iš Charkivo miesto, pajuto per didelį pavojų ir toliau būti bombarduojamoje aplinkoje, ypač sužinojus tokią vaiko diagnozę. Tęsti gydymą ir surasti saugesnį prieglobstį Makar su mama atvyko į Lietuvą.
Čia berniukui labai patinka – ypač būti parkuose, žaidimo aikštelėse, vaikščioti po žalias miesto erdves. Makar kasdien jaučiasi vis geriau ir šiuo metu yra jau pabaigęs chemoterapijos kursą ir vartoja vaistus, kurie pastiprina gydymo poveikį. Taigi, svajonės laiške paprašė padovanoti dviratį, su kuriuo galėtų važinėti po parkus ir miškelius. Esame tokie laimingi, kad suteikėme džiaugsmo ir nepamirštamų emocijų herojui, išgyvenusiam ypač sunkius iššūkius, kurie supuolė vienu metu. Norime tarti patį didžiausią ačiū visiems praėjusių metų IKI Velomaratonas metu įsigijusiems mūsų atributiką žmonėms, bei tiems, kurie registracijos į renginį metu aukojo mūsų fondo gražiems darbams. Jūsų visų gerumas, susitelkimas ir palaikymas bei suteikta parama (935,50 Eur) virto šia nuostabia ukrainiečio berniuko svajone – turėti dviratį.
Dėkojame visiems kartu ir kiekvienam atkirai už šilumą, kuria pasidalijate.
Didžiulį ir nuoširdų ačiū norime tarti viešbučiui Radisson BLU Lietuva viešbučiui, įsikūrusiam Vilniuje už šiltą ir ypatingą herojaus ir mamos priėmimą į savo erdvę. Makar su mama Lietuvoje gyvena ne sostinėje, tad nuostabu, jog turėjome galimybę pasiūlyti šeimai vienai nakčiai apsistoti Jūsų viešbutyje, pasinaudoti spa malonumais ir gardžiai pavakarieniauti. Dėkojame Jūsų kolektyvui už gerumo kupinas širdis ir prisidėjimą prie prasmingų darbų.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.