Mantuko svajonė

Mantukas – dvejų metų herojus, kuriam, kaip ir daugeliui tokio amžiaus vaikų patinka spardyti kamuolį, žaisti su mylimiausiais žaislais, žiūrėti filmukus. Mažyliui ypač patinka vanduo, todėl jaunos šeimos laisvalaikis dažnai yra planuojamas būtent prie vandens telkinių.
Pirmuosius ligos simptomus tėveliai pastebėjo šių metų kovo mėnesį. Vienas virusas vijo kitą, kol Mantukas buvo paguldytas į ligoninę, o kraujo rodikliai buvo nukritę. Taip mažylis atsidūrė Vilniuje, ligoninėje ir netrukus pradėtas gydymas chemoterapija. Limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę išgirdo tėvai, auginantys du berniukus. Numatytas gydymo laikas herojui – 2 metai. Šiuo metu berniukas jaučiasi neblogai, tačiau šalutiniai chemoterapijos poveikiai kartais sutrukdo žaisti ir išdykauti – pučia pilvuką, pristinga jėgų…
Šeimai, rodos, sunkiausi išbandymai smogė vienu metu – Manto broliukas į pasaulį atėjo trimis mėnesiais anksčiau, todėl kurį laiką herojus leido laiką su tėčiu, o mama su naujagimiu leido dienos ligoninėje. Šiuo metu, kiek leidžia galimybės, visi būna drauge, su Mantuku, ir dienas stengiasi leisti su žaidimais bei Kakės Makės dainomis.
Matydami sūnaus džiaugsmą klausant Kakės Makės dainų, tėveliai svajonės laiške paprašė susitikimo su šiuo personažu. Įsikibę animatorei į parankę, išrinkę smagius žaislus su mygtukais ir garsais, nuskubėjome aplankyti Mantuko ir pakelti jam nuotaiką, pažaisti ir papramogauti jo palatoje. Pradžioje mažylis kiek nedrąsiai įsitraukė į veiklas, tačiau vėliau džiaugėsi Kakės Makės vizitu ir dosniai mojavo, kai ši turėjo atsiveikinti.
Džiaugsmas matyti berniuko šypseną, susidomėjimą balionais, dainelėmis ir naujais, jam padovanotais žaisliukais. Tikime, kad ši staigmena jam sukūrė smagių emocijų, kurių ateityje bus dar ir dar daugiau! Nuoširdžiai dėkojame restoranui „ilunch“ už Jūsų gerumo kupinas širdis – Jūsų dėka berniuko svajonė išsipildė. Esame laimingi, kad padeda sukurti nepamirštamas akimirkas sunkiai sergantiems vaikams.
Ačiū tariame animatoriams iš „Gyvi Žaislai“ už linksmą, draugišką ir nutrūktgalvišką Kakę Makę – ji ne tik su Mantuku bendravo, žaidė, tačiau ir išlankstė pačių įvairiausių figurėlių iš balionų. Ačiū, kad esate kartu.
Šiltai dėkojame „Kakės Makės pasaulis“ už padovanotą apsilankymą žaidimų kambaryje mūsų herojui ir spalvingus balionus!

Akimirkos iš susitikimo su Mantuku: https://www.youtube.com/watch?v=_1qYITx3ROY

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.