Mariaus svajonė

Mariaus gimtadienis šiemet kitoks – ligoninės palatoje, lašant stipriems vaistams. Visgi, šią ypatingą dieną norėjome nustebinti bei padovanoti Mariui šventišką nuotaiką, išpildant jo mums parašytą svajonę!
Herojaus svajonė išties žemiška – turėti nuosavą kompiuterį, kuris dabar, būnant ligoninėje, leistų jungtis į nuotolines pamokas, o laisvu laiku būtų naudojamas žaidimams. Nešini balionais ir didžiule dėže su naujuoju Mariaus kompiuteriu užsukome į herojaus palatą. Iš berniuko reakcijos supratome – Mariaus mamai paslaptį, jog mes atvyksime, išties pavyko nuslėpti!
Šios šeimos pozityvumas ir tikėjimas, jog tai tik laikini išbandymai, labai žavi. Net ir istoriją herojaus mama Edita, kaip sužinojo apie sūnaus onkologinę ligą, pasakoja su šypsena. „Juk nusiteikimas ir vidinė būsena labai prisideda ne tik prie šeimos narių, tačiau ir prie paties vaiko savijautos“ – sako moteris. Apie Mariaus ligą šeima sužinojo rudenį, kai prieš mokyklą reikėjo gauti sveikatos pažymą. Viskas buvo puiku, iškyrus guzelį ant kaklo, kuris niekaip nedingo kelis mėnesius.
Dabar Marius daugiausiai laiko praleidžia ligoninėje, yra gydomas chemoterapija ir džiaugiasi kas kartą, kai iš tolimo Noriūnų kaimo atvyksta tėtis, jo su mama parsivežti namo. Kad ir trumpam, kad ir savaitgaliui, tačiau tos dienos būna pačios laukiamiausios.
Linkime Mariui, kad visi norai, kuriuos sugalvojo pūsdamas žvakutes, įsmeigtas į gimtadienio tortą, išsipildytų su kaupu, o tas nuoširdus dėkingumas, džiaugsmas ir draugiškumas vestų į priekį link dar didesnių svajonių.
Norime padėkoti visiems žmonėms, kurie Vilniaus Knygų mugės metu aukojo įsigydami pinknyges ir tokiu būdu prisidėjo prie Mariaus svajonės! Dalį Jūsų aukų (1331,09 Eur ) skyrėme kovotojo svajonei įgyvendinti. Didžiausią ačiū tariame Herojus mokyklos bendruomenei, kurių dėka galime didžiuotis spalvingu, prasmingu ir šypsenas keliančiu pinknygės projektu. Jūsų bendruomenės susivienijimas ir gerumas šiandien virto Mariaus svajone. Dėkojame, kad tiek metų esate šalia bei siunčiame nuoširdžius linkėjimus šios įkvepiančios bendruomenės vedliams – Dovilei Pelegrimei ir Andriui Pelegrimui.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.