Mariaus svajonė

Mariaus gimtadienis šiemet kitoks – ligoninės palatoje, lašant stipriems vaistams. Visgi, šią ypatingą dieną norėjome nustebinti bei padovanoti Mariui šventišką nuotaiką, išpildant jo mums parašytą svajonę!
Herojaus svajonė išties žemiška – turėti nuosavą kompiuterį, kuris dabar, būnant ligoninėje, leistų jungtis į nuotolines pamokas, o laisvu laiku būtų naudojamas žaidimams. Nešini balionais ir didžiule dėže su naujuoju Mariaus kompiuteriu užsukome į herojaus palatą. Iš berniuko reakcijos supratome – Mariaus mamai paslaptį, jog mes atvyksime, išties pavyko nuslėpti!
Šios šeimos pozityvumas ir tikėjimas, jog tai tik laikini išbandymai, labai žavi. Net ir istoriją herojaus mama Edita, kaip sužinojo apie sūnaus onkologinę ligą, pasakoja su šypsena. „Juk nusiteikimas ir vidinė būsena labai prisideda ne tik prie šeimos narių, tačiau ir prie paties vaiko savijautos“ – sako moteris. Apie Mariaus ligą šeima sužinojo rudenį, kai prieš mokyklą reikėjo gauti sveikatos pažymą. Viskas buvo puiku, iškyrus guzelį ant kaklo, kuris niekaip nedingo kelis mėnesius.
Dabar Marius daugiausiai laiko praleidžia ligoninėje, yra gydomas chemoterapija ir džiaugiasi kas kartą, kai iš tolimo Noriūnų kaimo atvyksta tėtis, jo su mama parsivežti namo. Kad ir trumpam, kad ir savaitgaliui, tačiau tos dienos būna pačios laukiamiausios.
Linkime Mariui, kad visi norai, kuriuos sugalvojo pūsdamas žvakutes, įsmeigtas į gimtadienio tortą, išsipildytų su kaupu, o tas nuoširdus dėkingumas, džiaugsmas ir draugiškumas vestų į priekį link dar didesnių svajonių.
Norime padėkoti visiems žmonėms, kurie Vilniaus Knygų mugės metu aukojo įsigydami pinknyges ir tokiu būdu prisidėjo prie Mariaus svajonės! Dalį Jūsų aukų (1331,09 Eur ) skyrėme kovotojo svajonei įgyvendinti. Didžiausią ačiū tariame Herojus mokyklos bendruomenei, kurių dėka galime didžiuotis spalvingu, prasmingu ir šypsenas keliančiu pinknygės projektu. Jūsų bendruomenės susivienijimas ir gerumas šiandien virto Mariaus svajone. Dėkojame, kad tiek metų esate šalia bei siunčiame nuoširdžius linkėjimus šios įkvepiančios bendruomenės vedliams – Dovilei Pelegrimei ir Andriui Pelegrimui.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.