Marijos svajonė

Kviečiame susipažinti su mūsų heroje Marija. Mergaitei dabar ketveri metukai, o jos širdelėje pilna vietos visoms jos svajonėms, hobiams ir užsiėmimams. Herojei patinka bendrauti, išdykauti, pramogauti, suptis ant sūpynių, leistis vandens kalniukais, šokti, dainuoti, piešti… paminėjome tikrai ne viską, ko Marija trokšta šiuo metu.
Labiau už viską mergaitė dabar norėtų kuo daugiau laiko praleisti namuose – ten, kaip pati sako,¬„pasimiršta visos ligos“. Praėjusi žiema herojei ir jos šeimai atnešė gąsdinančią žinią, jog mergaitei diagnozuota ūminė leukemija. Gydymas chemoterapija Marijai buvo pradėtas nedelsiant. Kartu su juo ir įvairiausi sunkumai, kurie atimdavo jėgas, šypseną ir vaikišką džiaugsmą.
Marija ir jos mama Greta – visada kartu, tiesiog neišskiriamos. Viena kitą jos drąsina ir nepaliauja tikėti, kad sunkiausi išgyvenimai jau praeityje. Marija su džiaugsmu pasakoja apie anksčiau lankytą darželį, ten jos laukiančius draugus bei mylimus dailės ir šokių būrelius. Tikime, kad jau tuoj mergaitės gyvenimas bus vėl pripildytas ryškiausių vaikystės spalvų.
Tikime, kad geros emocijos padeda sveikti ir pasijusti geriau, todėl esame labai laimingi, jog Lietuvos Kurčiųjų Sporto Komitetas iškilmingo renginio metu galėjome įgyvendinti Marijos svajonę. Mergaitei padovanojome kelionę į magišką Disneylandą, kur ji su tėveliais vyks iš kart, kai pasijus stipresnė. Mūsų herojei šią dovaną įteikėme drauge su jos mylimiausiu personažu – Kake Make!
Nuoširdžiausią ačiū sakome Lietuvos Kurčiųjų Sporto Komitetas už įgyvendintą prasmingą iniciatyvą – vykstant į Europos kurčiųjų krepšinio čempionatą visą bendruomenę papuošti mūsų fondo atributika. Nuostabu, jog trispalvė atnešė ne tik pergales kurtiesiems sportininkams, tačiau jos dėka galėjome Marijos svajonę drauge paversti realybe!
Šiltai dėkojame Radisson Hotel Kaunas už jaukų ir šiltą Marijos ir jos tėvelių priėmimą savo viešbutyje. Dėkojame Jums, kad prisidėjote prie įsimintino vakaro šiai šeimai, suteikdami viešnagę neatlygintinai.
Ačiū sakome šmaikščiai, linksmai ir Marijos širdį pavergusiai Kakei Makei!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.