Marijos svajonė

Kviečiame susipažinti su mūsų heroje Marija. Mergaitei dabar ketveri metukai, o jos širdelėje pilna vietos visoms jos svajonėms, hobiams ir užsiėmimams. Herojei patinka bendrauti, išdykauti, pramogauti, suptis ant sūpynių, leistis vandens kalniukais, šokti, dainuoti, piešti… paminėjome tikrai ne viską, ko Marija trokšta šiuo metu.
Labiau už viską mergaitė dabar norėtų kuo daugiau laiko praleisti namuose – ten, kaip pati sako,¬„pasimiršta visos ligos“. Praėjusi žiema herojei ir jos šeimai atnešė gąsdinančią žinią, jog mergaitei diagnozuota ūminė leukemija. Gydymas chemoterapija Marijai buvo pradėtas nedelsiant. Kartu su juo ir įvairiausi sunkumai, kurie atimdavo jėgas, šypseną ir vaikišką džiaugsmą.
Marija ir jos mama Greta – visada kartu, tiesiog neišskiriamos. Viena kitą jos drąsina ir nepaliauja tikėti, kad sunkiausi išgyvenimai jau praeityje. Marija su džiaugsmu pasakoja apie anksčiau lankytą darželį, ten jos laukiančius draugus bei mylimus dailės ir šokių būrelius. Tikime, kad jau tuoj mergaitės gyvenimas bus vėl pripildytas ryškiausių vaikystės spalvų.
Tikime, kad geros emocijos padeda sveikti ir pasijusti geriau, todėl esame labai laimingi, jog Lietuvos Kurčiųjų Sporto Komitetas iškilmingo renginio metu galėjome įgyvendinti Marijos svajonę. Mergaitei padovanojome kelionę į magišką Disneylandą, kur ji su tėveliais vyks iš kart, kai pasijus stipresnė. Mūsų herojei šią dovaną įteikėme drauge su jos mylimiausiu personažu – Kake Make!
Nuoširdžiausią ačiū sakome Lietuvos Kurčiųjų Sporto Komitetas už įgyvendintą prasmingą iniciatyvą – vykstant į Europos kurčiųjų krepšinio čempionatą visą bendruomenę papuošti mūsų fondo atributika. Nuostabu, jog trispalvė atnešė ne tik pergales kurtiesiems sportininkams, tačiau jos dėka galėjome Marijos svajonę drauge paversti realybe!
Šiltai dėkojame Radisson Hotel Kaunas už jaukų ir šiltą Marijos ir jos tėvelių priėmimą savo viešbutyje. Dėkojame Jums, kad prisidėjote prie įsimintino vakaro šiai šeimai, suteikdami viešnagę neatlygintinai.
Ačiū sakome šmaikščiai, linksmai ir Marijos širdį pavergusiai Kakei Makei!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.