Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi!
Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką.
Nieko bloga neįtardami, tėveliai Mileną nuvežė pas gydytojus ir tik atlikus išsamius tyrimus surasta tikroji negalavimų priežastis. Herojė jau praėjo 4 chemoterapijos blokus, liko dar 5, po kurių numatyta operacija ir tolesnis gydymas. „Tikslus gydymo planas ir šio skyriaus darbuotojų rūpestis teikia vilties, kad visa tai įveiksime“ – sako mergaitės mama. Išgirdus diagnozę viskas tarsi dušo į šipulius, beliko tikėti Milenos jėgomis ir žengti pirmyn link pasveikimo.
Milena labai komunikabili, drąsi ir mėgstanti žmones mergaitė, o iki ligos buvo lyg vijurkas – norėjo lankyti daug būrelių, o laisvalaikiu mėgo važinėti elektriniu paspirtuku. Dar herojei labai patinka statyti LEGO, tad mergaitės svajonės laiške nugulė du gražūs norai – turėti savo nuosavą paspirtuką bei gauti didžiulį LEGO!
Šias svajones įgyvendinome ir esame dėkingi visiems žmonėms, dalyvavusiems Nidoje organizuotame labdaros vakare bei aukojusiems mūsų mažiesiems pacientams. Jūsų dėka skyrėme 1034,09 Eur Milenos svajonei įgyvendinti. Paspirtukas, kurį padovanojome herojei buvo iškart išbandytas onkohematologijos skyriuje, o didžiulį LEGO Milena sakė bandysianti sudėlioti per metus laiko.
Nuoširdžiai dėkojame Riedis.lt komandai už pagalbą išrenkant patį geriausią paspirtuką mūsų herojei!
Šiltai dėkojame Senukai kolektyvui už pritaikytą nuolaidą Milenos didžiuliam LEGO, kuris neabejotinai atnešė daug džiaugsmo ir bus nuostabus užsiėmimas laaabai ilgam!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.