Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas!
Didžiausias Oktavijaus palaikymas – šeima, todėl net rašydamas mums svajonės laišką jis sugalvojo tokį norą, kuris teiktų džiaugsmą visiems jo mylimiems žmonėms. Vaikinas nuo pat mažumės svajojo pamatyti Disneylandą, o ypač dabar, kai šalia mažasis broliukas – šis noras dar labiau sustiprėjo. Taigi, suplanavę kelionę ir pasiruošę įteikti bilietus į išsvajotąjį Disneylandą Oktavijui, ėmėme galvoti – kas dar gali pradžiuginti mūsų KOVOTOJĄ, jei ne kiti kovotojai? Tie, kurie kasdien ringe demonstruoja savo išvermę, valią ir stiprybę, o suklupę stengiasi rasti jėgų pakilti ir tęsti kovą.
Taigi, kartu su Oktavijaus mama, sutarę, kad tai herojui bus staigmena, pakvietėme jį į Sparta Fight Gym klubą, kuriame jo jau laukė kovotojai! Aukštumų pasiekę sportininkai leido ne tik stebėti įtemptą treniruotę ir kovas, tačiau vėliau apdovanojo mūsų kovotoją suvenyrais bei dovanomis su autografais, įteikė kelionę į Disneylandą! Belieka tik spėti – kelionė ar susitikimas su įkvepiančiais sportininkais Oktavijui suteikė daugiau gerų emocijų…
Norime šiltai padėkoti geriausiam kikbokso ir kovos menų sporto klubui Sparta Fight Gym bei visam klubo kolektyvui už šiltą priėmimą ir begalinį norą pasidalinti stiprybe ir nuoširdžiausiais linkėjimais mūsų kovotojui Oktavijui sveikti. Nuoširdžiai dėkojame visiems kovotojams, dalyvavusiems svajonės įgyvendinime ir susirinkusiems tam, jog visi drauge padovanotume Oktavijui nepamirštamas emocijas!
Ačiū sakome profesionaliausiam kikbokso treneriui Andriui Šipailai už prisidėjimą prie nuostabių emocijų mūsų herojui sukūrimo. Juk tai suteiks Oktavijui jėgų tęsti savąją kovą!
Didžiulis ačiū fondo bendruomenės nariui ir pasaulio čempionui Sergej Maslobojev už mūsų veiklos palaikymą ir patį nuoširdžiausią norą suteikti sergantiems vaikams laimingų akimirkų. Vertiname ir dėkojame, kad esate šalia!
Už galimybę išpildyti Oktavijaus svajonę dėkojame VšĮ Kovos menų centrui SMAUGLYS. Jūsų suteiktos paramos dalį – 3270,15 Eur – panaudojome herojaus kelionei į Disneylandą nupirkti. Iš visos širdies dėkojame, kad dalijatės šiluma su tais, kuriems spalvingų akimirkų kartais labai trūksta.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką. Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti,…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laurutės svajonė

Su heroje, aplinkinių švelniai vadinama Laurute, susitikome ligoninėje, kurioje mergaitė antrą kartą susiduria su onkologinės ligos gydymu. Leukemijos diagnozė pirmą kartą nustatyta kai Laurutei buvo vos 5 metai. Gydymas ėjosi įvairiai – lydėjo ir šviesesnės ir sunkesnės dienos. 2 metus herojė ir jos šeima džiaugėsi atsitraukusia liga, o į ligoninę vykdavo tik kraujo tyrimų pasidaryti. Kai jau atrodė, kad gyvenimas ir toliau džiugina ryškiausiomis spalvomis, liga grįžo. Mergaitės mama sako „Laurutė visada buvo labai stiprus vaikas“ – tokia yra ir…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.