Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas!
Didžiausias Oktavijaus palaikymas – šeima, todėl net rašydamas mums svajonės laišką jis sugalvojo tokį norą, kuris teiktų džiaugsmą visiems jo mylimiems žmonėms. Vaikinas nuo pat mažumės svajojo pamatyti Disneylandą, o ypač dabar, kai šalia mažasis broliukas – šis noras dar labiau sustiprėjo. Taigi, suplanavę kelionę ir pasiruošę įteikti bilietus į išsvajotąjį Disneylandą Oktavijui, ėmėme galvoti – kas dar gali pradžiuginti mūsų KOVOTOJĄ, jei ne kiti kovotojai? Tie, kurie kasdien ringe demonstruoja savo išvermę, valią ir stiprybę, o suklupę stengiasi rasti jėgų pakilti ir tęsti kovą.
Taigi, kartu su Oktavijaus mama, sutarę, kad tai herojui bus staigmena, pakvietėme jį į Sparta Fight Gym klubą, kuriame jo jau laukė kovotojai! Aukštumų pasiekę sportininkai leido ne tik stebėti įtemptą treniruotę ir kovas, tačiau vėliau apdovanojo mūsų kovotoją suvenyrais bei dovanomis su autografais, įteikė kelionę į Disneylandą! Belieka tik spėti – kelionė ar susitikimas su įkvepiančiais sportininkais Oktavijui suteikė daugiau gerų emocijų…
Norime šiltai padėkoti geriausiam kikbokso ir kovos menų sporto klubui Sparta Fight Gym bei visam klubo kolektyvui už šiltą priėmimą ir begalinį norą pasidalinti stiprybe ir nuoširdžiausiais linkėjimais mūsų kovotojui Oktavijui sveikti. Nuoširdžiai dėkojame visiems kovotojams, dalyvavusiems svajonės įgyvendinime ir susirinkusiems tam, jog visi drauge padovanotume Oktavijui nepamirštamas emocijas!
Ačiū sakome profesionaliausiam kikbokso treneriui Andriui Šipailai už prisidėjimą prie nuostabių emocijų mūsų herojui sukūrimo. Juk tai suteiks Oktavijui jėgų tęsti savąją kovą!
Didžiulis ačiū fondo bendruomenės nariui ir pasaulio čempionui Sergej Maslobojev už mūsų veiklos palaikymą ir patį nuoširdžiausią norą suteikti sergantiems vaikams laimingų akimirkų. Vertiname ir dėkojame, kad esate šalia!
Už galimybę išpildyti Oktavijaus svajonę dėkojame VšĮ Kovos menų centrui SMAUGLYS. Jūsų suteiktos paramos dalį – 3270,15 Eur – panaudojome herojaus kelionei į Disneylandą nupirkti. Iš visos širdies dėkojame, kad dalijatės šiluma su tais, kuriems spalvingų akimirkų kartais labai trūksta.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.