Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką.
Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti, tačiau liūdna, jog ne visada būna su kuo… Šeima dar augina Rimanto jaunesnįjį brolį, kuriam septyneri, taip pat jauniausiąjį broliuką, kuriam vos 5 mėnesiai. Herojaus mama visą savo dėmesį turi skirti naujagimiui, tad ligoninėje Rimantas dažniausiai dienas leidžia vienas.
Berniuką aplanko ligoninės savanoriai – su juo bendrauja, užsiima įvairiomis veiklomis, kurios leidžia bent trumpam atitrūkti nuo niūrios kasdienybės. Mūsų Rimantas paprašė kompiuterio, kuriuo galėtų žaisti ir taip dienas paversti linksmesnėmis, taip pat susiskambinti su draugais ir pabendrauti bent virtualiai. Šį žemišką herojaus norą išpildėme Justo Pikelio gimtadienio dieną, kai vyko labdaringas renginys. Kartu su visais vakaro svečiais įteikėme Rimantui kompiuterį, o jį atnešė ne kas kitas, kaip berniuko mėgstamiausias sportininkas, galiūnas Žydrūnas Savickas!
Norime tarti nuoširdų ir patį didžiausią ačiū Justui Pikeliui ir visiems jo bičiuliams, aukojusiems praėjusio jo gimimo dienos proga – Jūsų visų gerumo dėka skyrėme dalį paramos sumos (787,33 Eur) Rimanto svajonės įgyvendinimui. Esame dėkingi, kad galime realybe paversti tokias žemiškas sunkiai sergančių vaikų svajones su Jūsų pagalba.
Šiltai dėkojame Žydrūnui Savickui, kuris atvyko susitikti su Rimantu, įteikti jo svajonių kompiuterį ir palinkėti pačios svarbiausios gyvenimo pergalės – pasveikti.
Rimantai, linkime tau didžiausios stiprybės ir nepaliauti svajoti – svajonės tikrai pildosi!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laurutės svajonė

Su heroje, aplinkinių švelniai vadinama Laurute, susitikome ligoninėje, kurioje mergaitė antrą kartą susiduria su onkologinės ligos gydymu. Leukemijos diagnozė pirmą kartą nustatyta kai Laurutei buvo vos 5 metai. Gydymas ėjosi įvairiai – lydėjo ir šviesesnės ir sunkesnės dienos. 2 metus herojė ir jos šeima džiaugėsi atsitraukusia liga, o į ligoninę vykdavo tik kraujo tyrimų pasidaryti. Kai jau atrodė, kad gyvenimas ir toliau džiugina ryškiausiomis spalvomis, liga grįžo. Mergaitės mama sako „Laurutė visada buvo labai stiprus vaikas“ – tokia yra ir…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.