Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką.
Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti, tačiau liūdna, jog ne visada būna su kuo… Šeima dar augina Rimanto jaunesnįjį brolį, kuriam septyneri, taip pat jauniausiąjį broliuką, kuriam vos 5 mėnesiai. Herojaus mama visą savo dėmesį turi skirti naujagimiui, tad ligoninėje Rimantas dažniausiai dienas leidžia vienas.
Berniuką aplanko ligoninės savanoriai – su juo bendrauja, užsiima įvairiomis veiklomis, kurios leidžia bent trumpam atitrūkti nuo niūrios kasdienybės. Mūsų Rimantas paprašė kompiuterio, kuriuo galėtų žaisti ir taip dienas paversti linksmesnėmis, taip pat susiskambinti su draugais ir pabendrauti bent virtualiai. Šį žemišką herojaus norą išpildėme Justo Pikelio gimtadienio dieną, kai vyko labdaringas renginys. Kartu su visais vakaro svečiais įteikėme Rimantui kompiuterį, o jį atnešė ne kas kitas, kaip berniuko mėgstamiausias sportininkas, galiūnas Žydrūnas Savickas!
Norime tarti nuoširdų ir patį didžiausią ačiū Justui Pikeliui ir visiems jo bičiuliams, aukojusiems praėjusio jo gimimo dienos proga – Jūsų visų gerumo dėka skyrėme dalį paramos sumos (787,33 Eur) Rimanto svajonės įgyvendinimui. Esame dėkingi, kad galime realybe paversti tokias žemiškas sunkiai sergančių vaikų svajones su Jūsų pagalba.
Šiltai dėkojame Žydrūnui Savickui, kuris atvyko susitikti su Rimantu, įteikti jo svajonių kompiuterį ir palinkėti pačios svarbiausios gyvenimo pergalės – pasveikti.
Rimantai, linkime tau didžiausios stiprybės ir nepaliauti svajoti – svajonės tikrai pildosi!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.