Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką.
Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti, tačiau liūdna, jog ne visada būna su kuo… Šeima dar augina Rimanto jaunesnįjį brolį, kuriam septyneri, taip pat jauniausiąjį broliuką, kuriam vos 5 mėnesiai. Herojaus mama visą savo dėmesį turi skirti naujagimiui, tad ligoninėje Rimantas dažniausiai dienas leidžia vienas.
Berniuką aplanko ligoninės savanoriai – su juo bendrauja, užsiima įvairiomis veiklomis, kurios leidžia bent trumpam atitrūkti nuo niūrios kasdienybės. Mūsų Rimantas paprašė kompiuterio, kuriuo galėtų žaisti ir taip dienas paversti linksmesnėmis, taip pat susiskambinti su draugais ir pabendrauti bent virtualiai. Šį žemišką herojaus norą išpildėme Justo Pikelio gimtadienio dieną, kai vyko labdaringas renginys. Kartu su visais vakaro svečiais įteikėme Rimantui kompiuterį, o jį atnešė ne kas kitas, kaip berniuko mėgstamiausias sportininkas, galiūnas Žydrūnas Savickas!
Norime tarti nuoširdų ir patį didžiausią ačiū Justui Pikeliui ir visiems jo bičiuliams, aukojusiems praėjusio jo gimimo dienos proga – Jūsų visų gerumo dėka skyrėme dalį paramos sumos (787,33 Eur) Rimanto svajonės įgyvendinimui. Esame dėkingi, kad galime realybe paversti tokias žemiškas sunkiai sergančių vaikų svajones su Jūsų pagalba.
Šiltai dėkojame Žydrūnui Savickui, kuris atvyko susitikti su Rimantu, įteikti jo svajonių kompiuterį ir palinkėti pačios svarbiausios gyvenimo pergalės – pasveikti.
Rimantai, linkime tau didžiausios stiprybės ir nepaliauti svajoti – svajonės tikrai pildosi!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.