Tauro svajonė

Kviečiame užsukti į mūsų herojaus Tauro gimimo dienos šventę! Visi neseniai vaikinui suėjo 14 metų, o mums, su herojaus tėveliais ir fondo draugų pagalba, pavyko suorganizuoti staigmeną. Visi artimiausi Tauro draugai ir bičiuliai jo laukė kartodrome!
Kodėl pasirinkome šią vietą? Nes pati didžiausia herojaus aistra – automobiliai, lenktynės ir automobilių sportas. Šių hobių visai nesusilpnino šių metų pradžioje diagnozuota ketvirtos stadijos Hodžkino limfoma. Nors jėgos ne visada leidžia aktyviai leisti laisvalaikį, o taikomas gydymas chemoterapija atima ne tik energiją, tačiau ir nuotaiką, Tauras nepasiduoda. Gera maryti vaikiną drąsiai svajojantį ir svarbiausia – tikintį, jog svajonės pildosi.
Kol Speedway kartodromas Tauras su draugais lenktyniavo trasoje, mūsų fondo bendruomenės narės Sandra Rimkė ir Agnė Telyčėnaitė Team North’s Girls ruošė dovanas mūsų herojui. O jų šį kartą – gausybė… Juk gimtadienis! Norime tarti patį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū pozityviosioms Agnei ir Sandrai, kurios pavertė Tauro gimimo dieną nepamirštama. Dėkojame Jums už gerumo kupinas širdis bei išpildytą vaikino svajonę. Visa ši spalvinga ir įsimintina gimtadienio popietė – dar ne pabaiga! Agnė ir Sandra suplanavo Taurui ir jo šeimai kelionę, kurios metu herojaus laukia ne tik pramogos, tačiau ir patys tikriausi ralio užkulisiai.
Šiltai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie Tauro svajonės įgyvendinimo!
Ačiū sakome Badmintono Centras už padovanotą lenktyninį vairą su pedalais
Dėkojame Fit Studija už padovanotą pavarų perjungimo svirtį ir padengė likusias specialios kėdės išlaidas
Nuoširdus ačiū Novastar.lt internetinė elektronikos parduotuvė už suteiktą didžiulę nuolaidą žaidimų kėdei.
Šiltai dėkojame Speedway kartodromas už pačią geriausią erdvę mūsų herojaus Tauro gimimo dienai atšvęsti! Dėkojame Jums už jaukų ir malonų priėmimą. Nuostabu žinoti, kad su Jūsų pagalba ir prisidėjimu galėjo dovanoti patį smagiausią laiką drąsiajam herojui ir jo draugams. Kiekvienas, kuris dalyvavo Speedway suorganizuotose lenktynėse, namo keliavo su taure! Ačiū Jums už kvapą gniaužiančias ir nepamirštamas akimirkas.

 

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.