Timo svajonė

Šiandien su Jumis sveikinasi mūsų herojus Timukas. Atidžiau stebintieji mūsų veiklą, berniuką prisiminsite iš įvairiausių fondo organizuotų renginukų ligoninėse, kai Timukas aktyviai dalyvaudavo visose veiklose ir pramogaudavo kartu su kitais mažaisiais pacientais.
Onkologinė liga berniukui nustatyta visai atsitiktinai – pajutus peršalimo simptomus, temperatūrą. Atlikti kraujo tyrimai visgi parodė, jog Timui ūminė limfoblastinė leukemija. Tada mažyliui tebuvo metukai. Staiga pasikeitė ir visos šeimos gyvenimas – herojus su mama atvyko į Vilnių chemoterapiniam gydymui, o namuose liko Timo broliukas Domas ir tėtis.
Patirti šiam mažam stipriam žmogučiui teko labai daug… Kartais Timukas tiesiog gulėdavo lovoje – jam nebuvo svarbūs nei žaisliukai, nei mašinėlės, o jėgų ropoti taip pat nebuvo. Dažnai rasdavosi opos burnytėje – jos ne tik sukeldavo didžiulius skausmus, tačiau ir trukdydavo valgyti. Visgi, dabar Timas į mus žvelgia jau susitiprėjęs ir paaugęs – dabar berniukui dveji su puse. Dabar jam taikomas palaikomasis gydymas ir vis daugiau laiko herojus leidžia namuose, su broliuku.
Namuose berniukai įsirengę patį tikriausią auto parką, kuriame jų mėgiami automobiliai, su kuriais žaisti, rodos, jiems niekada nepabosta. Jie mielai aprodė visas turimas mašinėles ir tada supratome, kodėl svajonės laiške Timukas paprašė traktoriaus – juk būtent šios transporto priemonės jų „garaže“ nebuvo!
Taigi, tiesiai į Alytuje esančius jaukius ir meilės kupinus herojaus ir jo šeimos namus atvežėme didžiulį traktorių su priekaba! Be nuotykių neapsiėjome… Traktorius pasirodė esąs didesnis už mūsų vairuojamus automobilius, tad į pagalbą atskubėjo Darius Misevičius ir Justinas Urbšys iš AutoRental.24.lt, kurie leido pasinaudoti autobusiuku ir nugabenti dovaną Timukui. Dėkojame Jums!
Nuoširdus ačiū visiems žmonėms, aukojusiems praėjusių metų labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – Jūs prisidėjote prie herojaus Timo svajonės įgyvendinimo! Jūsų paaukotų lėšų dalį (829 Eur) skyrėme šio vaikiško tratoriuko su priekaba nupirkimui. Dėkojame Jums iš visos širdies, kad padedate pačioms ryškiausioms mažųjų pacientų svajonėms virsti realybe.
Linkime Timukui linksmų ir saugių kelionių jo naująja transporto priemone, taip pat svajoti! Juk visos svajonės pildosi.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje. Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas. Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.