Timo svajonė

Šiandien su Jumis sveikinasi mūsų herojus Timukas. Atidžiau stebintieji mūsų veiklą, berniuką prisiminsite iš įvairiausių fondo organizuotų renginukų ligoninėse, kai Timukas aktyviai dalyvaudavo visose veiklose ir pramogaudavo kartu su kitais mažaisiais pacientais.
Onkologinė liga berniukui nustatyta visai atsitiktinai – pajutus peršalimo simptomus, temperatūrą. Atlikti kraujo tyrimai visgi parodė, jog Timui ūminė limfoblastinė leukemija. Tada mažyliui tebuvo metukai. Staiga pasikeitė ir visos šeimos gyvenimas – herojus su mama atvyko į Vilnių chemoterapiniam gydymui, o namuose liko Timo broliukas Domas ir tėtis.
Patirti šiam mažam stipriam žmogučiui teko labai daug… Kartais Timukas tiesiog gulėdavo lovoje – jam nebuvo svarbūs nei žaisliukai, nei mašinėlės, o jėgų ropoti taip pat nebuvo. Dažnai rasdavosi opos burnytėje – jos ne tik sukeldavo didžiulius skausmus, tačiau ir trukdydavo valgyti. Visgi, dabar Timas į mus žvelgia jau susitiprėjęs ir paaugęs – dabar berniukui dveji su puse. Dabar jam taikomas palaikomasis gydymas ir vis daugiau laiko herojus leidžia namuose, su broliuku.
Namuose berniukai įsirengę patį tikriausią auto parką, kuriame jų mėgiami automobiliai, su kuriais žaisti, rodos, jiems niekada nepabosta. Jie mielai aprodė visas turimas mašinėles ir tada supratome, kodėl svajonės laiške Timukas paprašė traktoriaus – juk būtent šios transporto priemonės jų „garaže“ nebuvo!
Taigi, tiesiai į Alytuje esančius jaukius ir meilės kupinus herojaus ir jo šeimos namus atvežėme didžiulį traktorių su priekaba! Be nuotykių neapsiėjome… Traktorius pasirodė esąs didesnis už mūsų vairuojamus automobilius, tad į pagalbą atskubėjo Darius Misevičius ir Justinas Urbšys iš AutoRental.24.lt, kurie leido pasinaudoti autobusiuku ir nugabenti dovaną Timukui. Dėkojame Jums!
Nuoširdus ačiū visiems žmonėms, aukojusiems praėjusių metų labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – Jūs prisidėjote prie herojaus Timo svajonės įgyvendinimo! Jūsų paaukotų lėšų dalį (829 Eur) skyrėme šio vaikiško tratoriuko su priekaba nupirkimui. Dėkojame Jums iš visos širdies, kad padedate pačioms ryškiausioms mažųjų pacientų svajonėms virsti realybe.
Linkime Timukui linksmų ir saugių kelionių jo naująja transporto priemone, taip pat svajoti! Juk visos svajonės pildosi.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emeto svajonė

Su Emetu susipažinome onkohematologijos skyriuje, vieno spalvingo renginuko metu. Jau tada berniukas išsiskyrė iš visų savo kruopštumu, rimtumu ir atsakingumu. Visiems naujai sutiktiems mažiesiems pacientams primename, kad drąsiai mums rašytų savo norus, kuriuos pasistengsime išpildyti. Emeto svajonė buvo papildyti šeimą dar vienu nauju nariu – šuniuku. Šis noras lydėjo jau seniai, tačiau bėgant laikui tik dar labiau stiprėjo. „Vaikai puikiai supranta, jog augintinis yra atsakomybė“ – sako Emeto mama Sandra, paklausta, kaip šeima visgi priėmė sprendimą papildyti šeimą keturkoju. Džiaugdamiesi…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Yahor svajonė

Yahorui tik dvylika, tačiau jo akys regėjo ir širdis jautė dalykus, apie kuriuos daugelis norime žinoti tik iš istorijos vadovėlių… Berniukas su mama į Lietuvą atvyko iš karo niokojamos Ukrainos, drauge su seserimi, neseniai sulaukusia pilnametystės. Visi kiti artimieji lieko ten, Ukrainoje. Kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką grįžus čia, į laikinus namus iš ligoninės apima tikrųjų namų ilgesys. Yahoras onkologinės ligos kirtį patyrė jau anksčiau, ligą sėkmingai įveikė ir toliau džiaugėsi vaikyste. Atvykus į Lietuvą atlikti tyrimai parodė, jog kraujo vėžys…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.