Tito svajonė

Labdaringo 3×3 krepšinio turnyro metu herojui Titui įteikėme kelialapį į Ameriką bei galimybę pamatyti savo mylimiausią krepšininką – Domantą Sabonį, šiuo metu rungtyniaujantį Sacramento Kings. Jau turnyro metu emocijų ir džiaugsmo buvo ypač daug, tačiau dabar kviečiame pasinerti į pačią tikriausią Amerikietišką svajonę drauge su kovotoju Titu, jo dvyniu broliu ir tėvais!
Kelionės epicentru, žinoma, buvo krepšinio rungtynės ir susitikimas su Domantu Saboniu, tačiau iki tol šeima turėjo keletą dienų, per kurias grožėjosi San Francisko apylinkėmis, aplankė Alkatraso salą bei pamatė įspūdingus Golden Gate ir Oakland Bay tiltus. Tai buvo tik pirmoji diena už Atlanto, tačiau tiek daug įspūdžių, kvapų, skonių ir neregėtų vaizdų akims!
Kelias dienas praleidusi San Franciske, šeima juodu Linkoln automobiliu išvyko į Sacramentą. Viešbutyje, kuriame apsistojo Titas su broliu ir tėvais – itin mėgiamas krepšininkų, tad ir visos apylinkės, šalia esantis sporto kompleksas su daugybe lauko pramogų, kavinių, barų leidžia suprasti, jog žmonės čia plūsta stebėti pačių įsimintiniausių savo gyvenimo rungtynių. Švieslentėse ir lauko reklamose daug kur puikavosi krepšininko Domanto Sabonio atvaizdas, dar labiau paskatindamas Tito nekantrumą sulaukti kitos dienos – kai jau vyks rungtynes stebėti arenoje ir pagaliau pamatys savo dievuką!
Rungtynių dieną į areną herojus su tėvais atvyko labai anksti, tačiau laikas tikrai neprailgo – buvo ypač įdomu stebėti krepšininkų pasiruošimą, juolab, kad Tito šeima sėdėjo visai arti komandos. Visi sutartinai sako, jog atmosferą, tuo metu tvyrančią arenoje sunku nupasakoti žodžiais, o rungtynių metu patirtos emocijos išties išliks visam gyvenimui.
Po rungtynių Tito laukė susitikimas su Domantu Saboniu, tad pasibaigus žaidimui šeimą pasitiko Domanto asistentė ir iškart įteikė vaikinams paties krepšininko paruoštas dovanas, taip pat Kings komandos atributus. Susitikus su Domantu mūsų herojus buvo lyg sapne – buvo sunku valdyti emocijas, o pašnekesys su mylimiausiu krepšininku prabėgo kaip akimirka.
Šis susitikimas, kelionė ir to nepaprasto momento, rankos paspaudimo ir pokalbio laukimas Titui įsiminė visam gyvenimui ir herojus drąsiai sako – tai buvo gyvenimo kelionė. Didžiausią padėką sakome Domantui Saboniui, kuris Titui padovanojo didžiausią svajonę ir įkvėpimą – laiką drauge. Taip pat krepšininkas, sužinojęs kokia mūsų herojaus svajonė tarė, jog padengs visas gyvenimo viešbučiuose išlaidas. Iš visos širdies dėkojame už Titui ir visai jo šeimai skirtą dėmesį, rūpestį, galimybę susitikti, taip pat ir patirtį važiuoti įspūdingu Lincoln automobiliu.
Šiltai dėkojame visiems žmonėms, aukojusiems GALA labdaros vakaro metu ir skyrusiems savo aukas. Dalį Jūsų aukų – 2965,63 Eur – panaudojome Tito ir jo šeimos lėktuvo bilietams į Ameriką nupirkti. Esame laimingi, kad prisidedate prie svajonių, kurios giliai širdyje liks visam gyvenimui!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje. Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas. Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.