Tito svajonė

Labdaringo 3×3 krepšinio turnyro metu herojui Titui įteikėme kelialapį į Ameriką bei galimybę pamatyti savo mylimiausią krepšininką – Domantą Sabonį, šiuo metu rungtyniaujantį Sacramento Kings. Jau turnyro metu emocijų ir džiaugsmo buvo ypač daug, tačiau dabar kviečiame pasinerti į pačią tikriausią Amerikietišką svajonę drauge su kovotoju Titu, jo dvyniu broliu ir tėvais!
Kelionės epicentru, žinoma, buvo krepšinio rungtynės ir susitikimas su Domantu Saboniu, tačiau iki tol šeima turėjo keletą dienų, per kurias grožėjosi San Francisko apylinkėmis, aplankė Alkatraso salą bei pamatė įspūdingus Golden Gate ir Oakland Bay tiltus. Tai buvo tik pirmoji diena už Atlanto, tačiau tiek daug įspūdžių, kvapų, skonių ir neregėtų vaizdų akims!
Kelias dienas praleidusi San Franciske, šeima juodu Linkoln automobiliu išvyko į Sacramentą. Viešbutyje, kuriame apsistojo Titas su broliu ir tėvais – itin mėgiamas krepšininkų, tad ir visos apylinkės, šalia esantis sporto kompleksas su daugybe lauko pramogų, kavinių, barų leidžia suprasti, jog žmonės čia plūsta stebėti pačių įsimintiniausių savo gyvenimo rungtynių. Švieslentėse ir lauko reklamose daug kur puikavosi krepšininko Domanto Sabonio atvaizdas, dar labiau paskatindamas Tito nekantrumą sulaukti kitos dienos – kai jau vyks rungtynes stebėti arenoje ir pagaliau pamatys savo dievuką!
Rungtynių dieną į areną herojus su tėvais atvyko labai anksti, tačiau laikas tikrai neprailgo – buvo ypač įdomu stebėti krepšininkų pasiruošimą, juolab, kad Tito šeima sėdėjo visai arti komandos. Visi sutartinai sako, jog atmosferą, tuo metu tvyrančią arenoje sunku nupasakoti žodžiais, o rungtynių metu patirtos emocijos išties išliks visam gyvenimui.
Po rungtynių Tito laukė susitikimas su Domantu Saboniu, tad pasibaigus žaidimui šeimą pasitiko Domanto asistentė ir iškart įteikė vaikinams paties krepšininko paruoštas dovanas, taip pat Kings komandos atributus. Susitikus su Domantu mūsų herojus buvo lyg sapne – buvo sunku valdyti emocijas, o pašnekesys su mylimiausiu krepšininku prabėgo kaip akimirka.
Šis susitikimas, kelionė ir to nepaprasto momento, rankos paspaudimo ir pokalbio laukimas Titui įsiminė visam gyvenimui ir herojus drąsiai sako – tai buvo gyvenimo kelionė. Didžiausią padėką sakome Domantui Saboniui, kuris Titui padovanojo didžiausią svajonę ir įkvėpimą – laiką drauge. Taip pat krepšininkas, sužinojęs kokia mūsų herojaus svajonė tarė, jog padengs visas gyvenimo viešbučiuose išlaidas. Iš visos širdies dėkojame už Titui ir visai jo šeimai skirtą dėmesį, rūpestį, galimybę susitikti, taip pat ir patirtį važiuoti įspūdingu Lincoln automobiliu.
Šiltai dėkojame visiems žmonėms, aukojusiems GALA labdaros vakaro metu ir skyrusiems savo aukas. Dalį Jūsų aukų – 2965,63 Eur – panaudojome Tito ir jo šeimos lėktuvo bilietams į Ameriką nupirkti. Esame laimingi, kad prisidedate prie svajonių, kurios giliai širdyje liks visam gyvenimui!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emeto svajonė

Su Emetu susipažinome onkohematologijos skyriuje, vieno spalvingo renginuko metu. Jau tada berniukas išsiskyrė iš visų savo kruopštumu, rimtumu ir atsakingumu. Visiems naujai sutiktiems mažiesiems pacientams primename, kad drąsiai mums rašytų savo norus, kuriuos pasistengsime išpildyti. Emeto svajonė buvo papildyti šeimą dar vienu nauju nariu – šuniuku. Šis noras lydėjo jau seniai, tačiau bėgant laikui tik dar labiau stiprėjo. „Vaikai puikiai supranta, jog augintinis yra atsakomybė“ – sako Emeto mama Sandra, paklausta, kaip šeima visgi priėmė sprendimą papildyti šeimą keturkoju. Džiaugdamiesi…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Yahor svajonė

Yahorui tik dvylika, tačiau jo akys regėjo ir širdis jautė dalykus, apie kuriuos daugelis norime žinoti tik iš istorijos vadovėlių… Berniukas su mama į Lietuvą atvyko iš karo niokojamos Ukrainos, drauge su seserimi, neseniai sulaukusia pilnametystės. Visi kiti artimieji lieko ten, Ukrainoje. Kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką grįžus čia, į laikinus namus iš ligoninės apima tikrųjų namų ilgesys. Yahoras onkologinės ligos kirtį patyrė jau anksčiau, ligą sėkmingai įveikė ir toliau džiaugėsi vaikyste. Atvykus į Lietuvą atlikti tyrimai parodė, jog kraujo vėžys…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.