Tito svajonė

Neseniai praūžusio labdaringo 3×3 krepšinio turnyro metu išpildėme herojaus Tito svajonę. Šią svajonę įgyvendinti tokio renginio metu pasirinkome ne atsitiktinai – Titas ypač domisi sportu, o apie tai liudija ne tik daugybė jau sukauptos informacijos apie žaidėjus, įvairius sportininkus bei jų pasiekimus, tačiau ir veikla, kurios ėmėsi drauge su broliu dvyniu. Jaunuoliai sukūrė paskyras socialiniuose tinkluose, kur vienoje iš jų dalijasi informacija apie futbolą, kitoje – apie krepšinį.
Ši aistra Titą ir jo brolį lydi nuo mažens, kaip ir genetinė liga – kaulų trapumas. Būtent dėl šios priežasties herojus vaikystėje patyrė ypač daug lūžių. Svajonė tapti profesionaliu sportininku turint tokią diagnozę tiesiog neįmanoma, o berniukui, turinčiam idealius duomenis sportui, tai didžiausia gyvenimo drama… Visgi, tai ne vienintelis išbandymas, kuris teko Titui ir jo šeimai.
Prieš pusantrų metų vaikinas pajuto pirmuosius simptomus: gausus prakaitavimas, staigus svorio neteikimas. Galiausiai atsirado guzelis po pažastimi. Tyrimai parodė tikrąją negalavimų priežastį – Hodžkino limfoma. Prasidėjo gydymas, kuris atnešė įvairiausių iššūkių tiek herojui, tiek visai šeimai. Titui buvo ypač sunku susitaikyti su nuo chemoterapinio gydymo nukritusiais plaukais, o tie reti atvejai, kai pagaliau būdavo išleidžiamas namo, tarpuose tarp gydymo, dažniausiai užsibaigdavo ligoninėje dėl vis pasikartojančių komplikacijų.
Titas ligą nugalėjo ir dabar yra remisijoje. Po ligos jis, mamos teigimu, tapo šiek tiek uždaresnis, santūresnis, surimtėjo, tačiau nenustojo drąsiai svajoti. Vieną savo norą Titas parašė ir mums! Jau papasakojome apie vaikino domėjimąsi sportu, tad nenuostabu, jog ir svajonė susijusi su krepšiniu… Titas svajoja gyvai pamatyti žaidžiantį mylimiausią krepšininką Domantą Sabonį, kuris šiuo metu rungtyniauja Kalifornijoje, Sacramento Kings komandoje.
Labdaringo krepšinio turnyro metu įteikėme kelialapį į Ameriką Titui ir visai jo šeimai, kur gyvai galės stebėti Domanto Sabonio žaidimą, o po rungtynių su juo susipažinti ir įsiamžinti. Nupasakoti emocijas, kurios užplūdo mūsų herojų, kai įteikėme dovaną – tiesiog neįmanoma… Džiaugiamės, kad visi labdaringo turnyro dalyviai galėjo būti šios įkvepiančios ir gražios svajonės liudininkais bei drauge palinkėti Titui įsimintinos kelionės į Ameriką bei nepamirštamo susitikimo su mėgiamiausiu krepšininku.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.