Ugniaus svajonė

Mūsų drąsusis herojus Ugnius! Kartą jau važinėjosi Lamborghini automobiliu, tačiau kaip tikram greičio ir azarto entuziastui – labai norėjosi išbandyti skrydį lėktuvu…
Kai pradėjome planuoti šią staigmeną, apie ją Ugniui neužsiminėme, tik herojaus mama, prieš sutikdama šiai pramogai paklausė sūnaus – „ar nebūtų baisu tau skristi tokiu lėktuvu“? „Tikrai ne, mama, nebijočiau!“, – atsakė Ugnius. Tada, drauge su fondo bendruomenės nare Karina, prisidedančia prie fondo veiklos ir mūsų mažųjų pacientų svajonių įgyvendinimo, suplanavome skrydį Ugniui nuostabiame aerocentre Trakuose.
Emocijos, kurias išgyveno Ugnius ir jo brolis Justas skrydžio metu – neįtikėtinos. Berniukai pradžioje su nekantrumu, o vėliau jau įsidrąsinę – klausinėjo piloto įvairiausių juos dominančių klausimų, grožėjosi nuostabiais vaizdais virš Trakų iš viršaus.
Ugniui ši patirtis buvo ilgai laukta ir išsvajota. Visgi iškart po skrydžio, kaip ir galima buvo tikėtis iš herojaus, kuris domisi visomis naujovėmis, ėmė kalbėti apie skrydžius su kitokiais lėktuvais… Norime tarti patį nuoširdžiausią ir didžiausią ačiū mūsų labdaringame Gala vakare dalyvavusiai Karinai, kuri išpildė šią Ugniaus svajonę. Dėkojame Jums, kad esate šalia ir neleidžiate vaikams užmiršti – svajonės tikrai pildosi!
Nuoširdų ačiū sakome mus šiltai priėmusiems aerocentro Trakuose šeimininkams
Gera žinoti, kad Ugnius dabar jaučiasi gerai, drąsiai gali svajoti ir įgyvendinti pačius ekstremaliausius savo troškimus. Po metus trukusio gydymo chemoterapija liga atsitraukė ir dabar į ligoninę Ugnius vyksta tik pasitikrinti.
Ugniui linkime pačių spalvingiausių ir sėkmingų skrydžių, greičio kupinų kelionių įvairiausiomis transporto priemonėmis. O labiausiai – klaustyti savo širdies ir toliau domėtis šia sritimi, apie kurią pasakojant žiba akys!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.