Ugniaus svajonė

Mūsų drąsusis herojus Ugnius! Kartą jau važinėjosi Lamborghini automobiliu, tačiau kaip tikram greičio ir azarto entuziastui – labai norėjosi išbandyti skrydį lėktuvu…
Kai pradėjome planuoti šią staigmeną, apie ją Ugniui neužsiminėme, tik herojaus mama, prieš sutikdama šiai pramogai paklausė sūnaus – „ar nebūtų baisu tau skristi tokiu lėktuvu“? „Tikrai ne, mama, nebijočiau!“, – atsakė Ugnius. Tada, drauge su fondo bendruomenės nare Karina, prisidedančia prie fondo veiklos ir mūsų mažųjų pacientų svajonių įgyvendinimo, suplanavome skrydį Ugniui nuostabiame aerocentre Trakuose.
Emocijos, kurias išgyveno Ugnius ir jo brolis Justas skrydžio metu – neįtikėtinos. Berniukai pradžioje su nekantrumu, o vėliau jau įsidrąsinę – klausinėjo piloto įvairiausių juos dominančių klausimų, grožėjosi nuostabiais vaizdais virš Trakų iš viršaus.
Ugniui ši patirtis buvo ilgai laukta ir išsvajota. Visgi iškart po skrydžio, kaip ir galima buvo tikėtis iš herojaus, kuris domisi visomis naujovėmis, ėmė kalbėti apie skrydžius su kitokiais lėktuvais… Norime tarti patį nuoširdžiausią ir didžiausią ačiū mūsų labdaringame Gala vakare dalyvavusiai Karinai, kuri išpildė šią Ugniaus svajonę. Dėkojame Jums, kad esate šalia ir neleidžiate vaikams užmiršti – svajonės tikrai pildosi!
Nuoširdų ačiū sakome mus šiltai priėmusiems aerocentro Trakuose šeimininkams
Gera žinoti, kad Ugnius dabar jaučiasi gerai, drąsiai gali svajoti ir įgyvendinti pačius ekstremaliausius savo troškimus. Po metus trukusio gydymo chemoterapija liga atsitraukė ir dabar į ligoninę Ugnius vyksta tik pasitikrinti.
Ugniui linkime pačių spalvingiausių ir sėkmingų skrydžių, greičio kupinų kelionių įvairiausiomis transporto priemonėmis. O labiausiai – klaustyti savo širdies ir toliau domėtis šia sritimi, apie kurią pasakojant žiba akys!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.