Ūlos svajonė

Vieną saulėtą dieną atvykome pas heroję Ūlą – nustebinti jos ir išpildyti svajonę – su visa šeima pabūti ten, kur šilta. Mūsų apsilankymas buvo išties šiltas ir jaukus, o Ūlos veidą puošė šypsena, todėl nepaprastai džiugu, kad pavyko sukurti šviesias emocijas!
Ūlos susidūrimas su onkologine liga buvo visiškai netikėtas. Pirmieji simptomai buvo silpnumas, greitai atsirandantis nuovargis bei nuotaikų kaita, ant kūno sparčiai rasdavosi mėlynės. Atlikus daugybę tyrimų paaiškėjo, jog mergaitės skydliaukėje rastas piktybinis navikas. Netrukus atlikta visos skydliaukės šalinimo operacija bei pradėtas gydymas. Dabar Ūla laukia antrojo gydymo etapo ir džiugu – yra nusiteikusi ypač pozityviai.
Nepaprastas jaumas matyti tokią vieningą, draugišką ir lyg vienas kumštis besilaikančią šeimą. Nelengvu ir bauginančiu ligos keliu Ūla žengia drauge su visa šeima ir tiki, kad gydymas ir toliau klostysis sėkmingai ir visai netrukus šie išgyvenimai bus tik tamsus prisiminimas.
Herojei padovanojome kelialapį į Turkiją su visa šeima – juk geriausiai gydo spalvingos ir saulėtos akimirkos… Šiuo metu kovotoja jau ilsisi su artimaisiais saulėtoje Turkijoje ir visai netrukus parsiveš nuostabių įspūdžių ir dar daugiau stiprybės! Norime padėkoti visiems žmonėms, skyrusiems savo 1,2% mūsų fondo veiklai ir tokiu būdu prisidėjusiems prie Ūlos svajonės. Jūsų skirtos paramos dalį (3597,84 Eur) panaudojome herojės svajonei įgyvendinti. Dėkojame visiems, kurie atveria širdį gerumui ir prisideda prie tokių tyrų ir šviesių mūsų pacientų svajonių įgyvendinimo!
Iš visos širdies dėkojame mūsų fondo ilgamečiams palaikytojams krepšininkams Darjuš Lavrinovič ir Kšištof Lavrinovič už prisidėjimą prie šios svajonės įgyvendinimo ir nuolatinį palaikymą. Esame didžiuliame dėkingume, kad lydite mus kiekviename žingsnyje ir negalite padrąsinimo žodžių tiems, kuriems mūsų pagalba dabar labai reikalinga. Šilčiausias ačiū Jums, kad esate šalia.
Šiltai dėkojame kelionių agentūrai Glotera už pagalbą organizuojant šią saulėtą svajonę herojei Ūlai. Gera žinoti, kad savo profesionalumu ir gerumu visada prisidedate prie prasmingų darbų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.