Ūlos svajonė

Vieną saulėtą dieną atvykome pas heroję Ūlą – nustebinti jos ir išpildyti svajonę – su visa šeima pabūti ten, kur šilta. Mūsų apsilankymas buvo išties šiltas ir jaukus, o Ūlos veidą puošė šypsena, todėl nepaprastai džiugu, kad pavyko sukurti šviesias emocijas!
Ūlos susidūrimas su onkologine liga buvo visiškai netikėtas. Pirmieji simptomai buvo silpnumas, greitai atsirandantis nuovargis bei nuotaikų kaita, ant kūno sparčiai rasdavosi mėlynės. Atlikus daugybę tyrimų paaiškėjo, jog mergaitės skydliaukėje rastas piktybinis navikas. Netrukus atlikta visos skydliaukės šalinimo operacija bei pradėtas gydymas. Dabar Ūla laukia antrojo gydymo etapo ir džiugu – yra nusiteikusi ypač pozityviai.
Nepaprastas jaumas matyti tokią vieningą, draugišką ir lyg vienas kumštis besilaikančią šeimą. Nelengvu ir bauginančiu ligos keliu Ūla žengia drauge su visa šeima ir tiki, kad gydymas ir toliau klostysis sėkmingai ir visai netrukus šie išgyvenimai bus tik tamsus prisiminimas.
Herojei padovanojome kelialapį į Turkiją su visa šeima – juk geriausiai gydo spalvingos ir saulėtos akimirkos… Šiuo metu kovotoja jau ilsisi su artimaisiais saulėtoje Turkijoje ir visai netrukus parsiveš nuostabių įspūdžių ir dar daugiau stiprybės! Norime padėkoti visiems žmonėms, skyrusiems savo 1,2% mūsų fondo veiklai ir tokiu būdu prisidėjusiems prie Ūlos svajonės. Jūsų skirtos paramos dalį (3597,84 Eur) panaudojome herojės svajonei įgyvendinti. Dėkojame visiems, kurie atveria širdį gerumui ir prisideda prie tokių tyrų ir šviesių mūsų pacientų svajonių įgyvendinimo!
Iš visos širdies dėkojame mūsų fondo ilgamečiams palaikytojams krepšininkams Darjuš Lavrinovič ir Kšištof Lavrinovič už prisidėjimą prie šios svajonės įgyvendinimo ir nuolatinį palaikymą. Esame didžiuliame dėkingume, kad lydite mus kiekviename žingsnyje ir negalite padrąsinimo žodžių tiems, kuriems mūsų pagalba dabar labai reikalinga. Šilčiausias ačiū Jums, kad esate šalia.
Šiltai dėkojame kelionių agentūrai Glotera už pagalbą organizuojant šią saulėtą svajonę herojei Ūlai. Gera žinoti, kad savo profesionalumu ir gerumu visada prisidedate prie prasmingų darbų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką. Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti,…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.