Ūlos svajonė

Vieną saulėtą dieną atvykome pas heroję Ūlą – nustebinti jos ir išpildyti svajonę – su visa šeima pabūti ten, kur šilta. Mūsų apsilankymas buvo išties šiltas ir jaukus, o Ūlos veidą puošė šypsena, todėl nepaprastai džiugu, kad pavyko sukurti šviesias emocijas!
Ūlos susidūrimas su onkologine liga buvo visiškai netikėtas. Pirmieji simptomai buvo silpnumas, greitai atsirandantis nuovargis bei nuotaikų kaita, ant kūno sparčiai rasdavosi mėlynės. Atlikus daugybę tyrimų paaiškėjo, jog mergaitės skydliaukėje rastas piktybinis navikas. Netrukus atlikta visos skydliaukės šalinimo operacija bei pradėtas gydymas. Dabar Ūla laukia antrojo gydymo etapo ir džiugu – yra nusiteikusi ypač pozityviai.
Nepaprastas jaumas matyti tokią vieningą, draugišką ir lyg vienas kumštis besilaikančią šeimą. Nelengvu ir bauginančiu ligos keliu Ūla žengia drauge su visa šeima ir tiki, kad gydymas ir toliau klostysis sėkmingai ir visai netrukus šie išgyvenimai bus tik tamsus prisiminimas.
Herojei padovanojome kelialapį į Turkiją su visa šeima – juk geriausiai gydo spalvingos ir saulėtos akimirkos… Šiuo metu kovotoja jau ilsisi su artimaisiais saulėtoje Turkijoje ir visai netrukus parsiveš nuostabių įspūdžių ir dar daugiau stiprybės! Norime padėkoti visiems žmonėms, skyrusiems savo 1,2% mūsų fondo veiklai ir tokiu būdu prisidėjusiems prie Ūlos svajonės. Jūsų skirtos paramos dalį (3597,84 Eur) panaudojome herojės svajonei įgyvendinti. Dėkojame visiems, kurie atveria širdį gerumui ir prisideda prie tokių tyrų ir šviesių mūsų pacientų svajonių įgyvendinimo!
Iš visos širdies dėkojame mūsų fondo ilgamečiams palaikytojams krepšininkams Darjuš Lavrinovič ir Kšištof Lavrinovič už prisidėjimą prie šios svajonės įgyvendinimo ir nuolatinį palaikymą. Esame didžiuliame dėkingume, kad lydite mus kiekviename žingsnyje ir negalite padrąsinimo žodžių tiems, kuriems mūsų pagalba dabar labai reikalinga. Šilčiausias ačiū Jums, kad esate šalia.
Šiltai dėkojame kelionių agentūrai Glotera už pagalbą organizuojant šią saulėtą svajonę herojei Ūlai. Gera žinoti, kad savo profesionalumu ir gerumu visada prisidedate prie prasmingų darbų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje. Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas. Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.