Ūlos atostogos Turkijoje

Visai neseniai dalijomės herojės Ūlos istorija ir akimirkomis iš šilto susitikimo merginos namuose. Viešnagės metu įteikėme Ūlai kelialapį į saulėtą Turkiją. Vos po kelių dienų nuo mūsų susitikimo herojė su sesute ir tėvais pakėlė sparnus į atostogas!
Kviečiame pasigrožėti nuostabiais vaizdais ir laimingomis Ūlos akimis – juk atostogos, laikas kartu su brangiausiais žmonėmis ir gražūs vaizdai aplink – išties suteikia nuostabių emocijų. Nepamirštamas akimirkas dovanojo ir pasivaikščiojimai po aplinką, kuri priminė patį tikriausią botanikos sodą, o taip pat šeimai pavyko apsilankyti Sepadere kanjone, kuris atėmė žadą.
Ūla apie atostogas ir laiką kartu su šeima svajojo nuo pat tada, kai į jos gyvenimą užklydo onkologinė liga. Jai buvo rastas navikas skydliaukėje, o po diagnozės patvirtinimo sekė gydymas bei skydliaukės šalinimo operacija.
O štai dabar, gera pranešti, kad kartu su atostogų džiaugsmais, Ūla iš kelionės parsivežė žinią, jog po antrojo gydymo kurso jai paskelbta onkologinė remisija! Tai reiškia, jog profilaktinis patikrinimas herojei numatomas tik po 4 mėnesių!
Šiltas ir didžiulis ačiū visiems, skyrusiems savo 1,2 % GPM mūsų fondo veiklai. Jūsų dėka Ūla su šeima galėjo pasimėgauti atostogomis, kuris suteikė daug šilumos, saulės ir neįkainojamo laiko drauge. Ačiū tiems, kurie esate šalia ir palaikote.
Ačiū sakome LavTwins , kurie prisidėjo prie šios svajonės įgyvendinimo ir nudžiugino Ūlą atvykdami pas ją į svečius!
Nuoširdus ačiū Glotera komandai už profesionalią pagalbą planuojant mūsų herojų keliones!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Oktavijaus kelionė į Disneylandą

Vos prieš kelias dienas dalinomės gražiomis Oktavijaus svajonės įgyvendinimo akimirkomis ir šiandien su džiaugsmu kviečiame Jus pasinerti drauge į spalvingą Disneylando pasaulį! Herojus su šeima leidosi į ilgai lauktą ir išsvajotą Disney pasaulį, apipintą spalvų, šviesų ir magijos. Emocijos, kurios užplūdo įžengus į tą erdvę – tiesiog neapsakomos! Šeima drąsiai leidosi į įvairiausius atrakcionus, po kurių, tiesą pasakius, šiek tiek net kojos drebėjo… Herojaus mama mums rašė: „mūsų patarimas – prieš einant į kažkokį atrakcioną, pasidomėti juo, nes po keli…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Emos kelionė į Turkiją

Kviečiame pasinerti į saulėtas atostogas su mūsų heroje Ema ir jos sesute bei mama! Mergaitės pirmą kartą skrido lėktuvu, tad nepamirštamos emocijos aplankė vos prasidėjus kelionei ir įžengus pro oro uosto duris. „Skristi lėktuvu visai nebaisu, tik labai labai keista“- sakė Ema, kai merginos nusileido Turkijoje, Kemer mieste. Tai buvo pirmosios tokios saulėtos, nuostabios ir kaip herojės mama sako – „tinginio“ atostogos, kurios nepaprastai patiko visoms šeimos merginoms! Nesuskaičiuojamas kiekis akimirkų prie jūros ir baseine, maudynės, nuolat šviečianti saulė ir…

Skaityti daugiau
Spalvingos mūsų herojų akimirkos

Darijos kelionė į Graikiją

Kviečiame pasimėgauti saulės spinduliais ir leistis į saulėtą kelionę po Graikiją! Herojė Darija su šeimos nariais leidosi į atostogas po Heraklioną. Laikas kartu buvo ypatingas ne vien dėl mylimų žmonių šalia, saulės spindulių ir kvapą gniaužiančio karštovaizdžio – tai pirmosios šeimos atostogos nuo tada, kai Darijai buvo diagnozuota onkologinė liga. Išvykti nebuvo nei jėgų, nei finansinių galimybių – tuo metu visa herojės šeima buvo susitelkusi į patį svarbiausią tikslą – jog Darija pasveiktų ir kuo greičiau grįžtų į įprasta paauglišką…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.