Ūlos atostogos Turkijoje

Visai neseniai dalijomės herojės Ūlos istorija ir akimirkomis iš šilto susitikimo merginos namuose. Viešnagės metu įteikėme Ūlai kelialapį į saulėtą Turkiją. Vos po kelių dienų nuo mūsų susitikimo herojė su sesute ir tėvais pakėlė sparnus į atostogas!
Kviečiame pasigrožėti nuostabiais vaizdais ir laimingomis Ūlos akimis – juk atostogos, laikas kartu su brangiausiais žmonėmis ir gražūs vaizdai aplink – išties suteikia nuostabių emocijų. Nepamirštamas akimirkas dovanojo ir pasivaikščiojimai po aplinką, kuri priminė patį tikriausią botanikos sodą, o taip pat šeimai pavyko apsilankyti Sepadere kanjone, kuris atėmė žadą.
Ūla apie atostogas ir laiką kartu su šeima svajojo nuo pat tada, kai į jos gyvenimą užklydo onkologinė liga. Jai buvo rastas navikas skydliaukėje, o po diagnozės patvirtinimo sekė gydymas bei skydliaukės šalinimo operacija.
O štai dabar, gera pranešti, kad kartu su atostogų džiaugsmais, Ūla iš kelionės parsivežė žinią, jog po antrojo gydymo kurso jai paskelbta onkologinė remisija! Tai reiškia, jog profilaktinis patikrinimas herojei numatomas tik po 4 mėnesių!
Šiltas ir didžiulis ačiū visiems, skyrusiems savo 1,2 % GPM mūsų fondo veiklai. Jūsų dėka Ūla su šeima galėjo pasimėgauti atostogomis, kuris suteikė daug šilumos, saulės ir neįkainojamo laiko drauge. Ačiū tiems, kurie esate šalia ir palaikote.
Ačiū sakome LavTwins , kurie prisidėjo prie šios svajonės įgyvendinimo ir nudžiugino Ūlą atvykdami pas ją į svečius!
Nuoširdus ačiū Glotera komandai už profesionalią pagalbą planuojant mūsų herojų keliones!

Similar news

Show all
Colorful moments of our heroes

Matuko poilsis Druskininkuose

Kartą pabandžius nesinori sustoti! – tai geriausiai apibūna mūsų herojaus Matuko trauką vandeniui ir įvairiausioms vandens pramogoms. Pirmąjį kartą berniukas baseine lankėsi būdamas tik ketverių, prieš metus, kai įveikęs onkologinę ligą pagaliau galėjo atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką su šeima. Tada pirmą kartą išbandė spalvingas čiuožyklas į vandenį – būtent jos padarė didžiausią įspūdį. Šį rudenį herojus su šeima ir vėl leidosi į smagią kelionę bei poilsiavo Druskininkuose. Žinoma, ši kryptis Matuko pageidavimu pasirinkta nes… šalia yra Druskininkų Aqua parkas!…

Read more
Colorful moments of our heroes

Luknės atostogos Rodo saloje

Mūsų herojė Luknė gimė 2022 vasario 17 dieną, į gyvenimą atsinešdama tikros kovotojos dvasią. Kai mergytei buvo 9 mėnesiai, tėveliai pastebėjo, jog mažylė nustojo ropoti, verstis ant šonų, mažiau judino kojytes. Pirminė diagnozė net iš tolo nepriminė onkologinės ligos ir herojė pradėta gydyti, tačiau gydymas nebuvo veiksmingas. Praėjus kiek daugiau nei mėnesiui šeima nusiųsta į onkohematologijos skyrių, kur buvo atliktas MRT tyrimas ir nustatyta neuroblastoma – tarpuplaučio navikas. Mažylei nedelsiant pradėtas gydymas – atliktas naviko šalinimo matomose ribose operacija bei…

Read more
Colorful moments of our heroes

Ukrainiečių šeimos poilsis Graikijoje

Vykdydami labdaringą veiklą sutinkame išties nuostabių, savo vidumi stiprių žmonių. Pažintis su močiute Jevgenija ir jos anūkais įvyko ketveriukei atvykus į Lietuvą. Jevgenija su trimis anūkais į Lietuvą atvyko prasidėjus karui Ukrainoje. Šeima atvyko iš Zaporožės srities, kur gyveno iki karo pradžios. Dar iki prasidedant karui šeimą ištiko tragedijos, kurios sekė viena po kitos – mirė abi Jevgenijos dukros, tad vaikai liko be mamų. Siūlymų atiduoti vaikus į globos namus, esą garbaus amžiaus moteriai bus per sunku juos užauginti, Jevgenija…

Read more

Newsletter subscription

By subscribing to the newsletter, we will be the first to inform you about news, projects and events. About privacy policy.