Emilės svajonė

Šilčiausi linkėjimai iš Radviliškio, mūsų herojės Emilės namų, kur buvome sutikti šiltai, kaip artimi bičiuliai. Laikas pas šią šeimą tiesiog praskriejo – juk nesimatėme metus laiko – kiek daug aptarti ir išdiskutuoti norėjosi!

Stebintys mūsų fondo veiklą prisimenate šią žavią panelę Emilę – praėjusią vasarą pildėme merginos svajonę. Tuo metu viskas buvo kitaip – herojė dar ėjo onkologinės ligos gydymo keliu, tad mūsų susitikimas tą kartą vyko Kauno klinikose, Emilės palatoje. Artimiau susibendrauti ir pajusti, kokio šiltumo ir nuoširdumo žmogus ji yra – tada netrukdė nei ribotas apsilankymo laikas, nei veidą dengiančios medicininės kaukės. Buvome laimingi ir dėkingi už šią pažintį ir, žinoma, džiaugėmės, jog galėjome išpildyti merginos svajonę.

Šį kartą išgirdome nedrąsų Emilės prašymą – padovanoti naują kompiuterį. Ruduo merginai ypatingas – ji žengė jau į vienuoliktą klasę. Nors mokslo metų gale brandos egzaminai dar nelauks, grįžimas į mokyklą po dviejų metų pertraukos į mokyklą – ypatingas. Vakar pokalbio metu ji pasidalino savo sprendimu po mokyklos baigimo kibti į medicinos studijas, taigi, – atkaklus ir stropus mokymasis bei patogios priemonės – tiesiog būtinos!

Išrinkę galingą ir gražų kompiuterį, su didžiuliu nekantrumu vykome pas Emilę ir esame nepaprastai laimingi, galėję nudžiuginti nauju kompiuteriu. Nuoširdų ir didžiulį ačiū norime tarti Vilnius marathon ir visiems žmonėms, dalyvavusiems praėjusių metų maratone bei aukojusiems mūsų fondo globojamiems vaikams. Jūsų suteiktos paramos dalį (1506,01 Eur) skyrėme Emilės žemiškai ir reikalingai svajonei įgyvendinti.

Gera matyti kupiną jėgų, besišypsančią ir drąsiai svajojančią Emilę. Dabar kas keletą mėnesių ji mina ligoninės slenkstį, tačiau tik tyrimams atlikti ir yra ypač laiminga, jog „senasis“ jaunatviškas gyvenimas vėl stojo į vėžes. Daugiau laiko namuose ir su mylimais žmonėmis, daugiau energijos ir noro užsiimti mylimomis veiklomis. Emile, nepaliauk šypsotis, džiaugtis kasdien nutinkančiais stebuklais ir siekti savo svajonių!

Similar news

Show all
Children's dreams

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Read more
Children's dreams

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Read more
Children's dreams

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Read more

Newsletter subscription

By subscribing to the newsletter, we will be the first to inform you about news, projects and events. About privacy policy.