Emilės svajonė

Šilčiausi linkėjimai iš Radviliškio, mūsų herojės Emilės namų, kur buvome sutikti šiltai, kaip artimi bičiuliai. Laikas pas šią šeimą tiesiog praskriejo – juk nesimatėme metus laiko – kiek daug aptarti ir išdiskutuoti norėjosi!

Stebintys mūsų fondo veiklą prisimenate šią žavią panelę Emilę – praėjusią vasarą pildėme merginos svajonę. Tuo metu viskas buvo kitaip – herojė dar ėjo onkologinės ligos gydymo keliu, tad mūsų susitikimas tą kartą vyko Kauno klinikose, Emilės palatoje. Artimiau susibendrauti ir pajusti, kokio šiltumo ir nuoširdumo žmogus ji yra – tada netrukdė nei ribotas apsilankymo laikas, nei veidą dengiančios medicininės kaukės. Buvome laimingi ir dėkingi už šią pažintį ir, žinoma, džiaugėmės, jog galėjome išpildyti merginos svajonę.

Šį kartą išgirdome nedrąsų Emilės prašymą – padovanoti naują kompiuterį. Ruduo merginai ypatingas – ji žengė jau į vienuoliktą klasę. Nors mokslo metų gale brandos egzaminai dar nelauks, grįžimas į mokyklą po dviejų metų pertraukos į mokyklą – ypatingas. Vakar pokalbio metu ji pasidalino savo sprendimu po mokyklos baigimo kibti į medicinos studijas, taigi, – atkaklus ir stropus mokymasis bei patogios priemonės – tiesiog būtinos!

Išrinkę galingą ir gražų kompiuterį, su didžiuliu nekantrumu vykome pas Emilę ir esame nepaprastai laimingi, galėję nudžiuginti nauju kompiuteriu. Nuoširdų ir didžiulį ačiū norime tarti Vilnius marathon ir visiems žmonėms, dalyvavusiems praėjusių metų maratone bei aukojusiems mūsų fondo globojamiems vaikams. Jūsų suteiktos paramos dalį (1506,01 Eur) skyrėme Emilės žemiškai ir reikalingai svajonei įgyvendinti.

Gera matyti kupiną jėgų, besišypsančią ir drąsiai svajojančią Emilę. Dabar kas keletą mėnesių ji mina ligoninės slenkstį, tačiau tik tyrimams atlikti ir yra ypač laiminga, jog „senasis“ jaunatviškas gyvenimas vėl stojo į vėžes. Daugiau laiko namuose ir su mylimais žmonėmis, daugiau energijos ir noro užsiimti mylimomis veiklomis. Emile, nepaliauk šypsotis, džiaugtis kasdien nutinkančiais stebuklais ir siekti savo svajonių!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.