Emilės svajonė

Šilčiausi linkėjimai iš Radviliškio, mūsų herojės Emilės namų, kur buvome sutikti šiltai, kaip artimi bičiuliai. Laikas pas šią šeimą tiesiog praskriejo – juk nesimatėme metus laiko – kiek daug aptarti ir išdiskutuoti norėjosi!

Stebintys mūsų fondo veiklą prisimenate šią žavią panelę Emilę – praėjusią vasarą pildėme merginos svajonę. Tuo metu viskas buvo kitaip – herojė dar ėjo onkologinės ligos gydymo keliu, tad mūsų susitikimas tą kartą vyko Kauno klinikose, Emilės palatoje. Artimiau susibendrauti ir pajusti, kokio šiltumo ir nuoširdumo žmogus ji yra – tada netrukdė nei ribotas apsilankymo laikas, nei veidą dengiančios medicininės kaukės. Buvome laimingi ir dėkingi už šią pažintį ir, žinoma, džiaugėmės, jog galėjome išpildyti merginos svajonę.

Šį kartą išgirdome nedrąsų Emilės prašymą – padovanoti naują kompiuterį. Ruduo merginai ypatingas – ji žengė jau į vienuoliktą klasę. Nors mokslo metų gale brandos egzaminai dar nelauks, grįžimas į mokyklą po dviejų metų pertraukos į mokyklą – ypatingas. Vakar pokalbio metu ji pasidalino savo sprendimu po mokyklos baigimo kibti į medicinos studijas, taigi, – atkaklus ir stropus mokymasis bei patogios priemonės – tiesiog būtinos!

Išrinkę galingą ir gražų kompiuterį, su didžiuliu nekantrumu vykome pas Emilę ir esame nepaprastai laimingi, galėję nudžiuginti nauju kompiuteriu. Nuoširdų ir didžiulį ačiū norime tarti Vilnius marathon ir visiems žmonėms, dalyvavusiems praėjusių metų maratone bei aukojusiems mūsų fondo globojamiems vaikams. Jūsų suteiktos paramos dalį (1506,01 Eur) skyrėme Emilės žemiškai ir reikalingai svajonei įgyvendinti.

Gera matyti kupiną jėgų, besišypsančią ir drąsiai svajojančią Emilę. Dabar kas keletą mėnesių ji mina ligoninės slenkstį, tačiau tik tyrimams atlikti ir yra ypač laiminga, jog „senasis“ jaunatviškas gyvenimas vėl stojo į vėžes. Daugiau laiko namuose ir su mylimais žmonėmis, daugiau energijos ir noro užsiimti mylimomis veiklomis. Emile, nepaliauk šypsotis, džiaugtis kasdien nutinkančiais stebuklais ir siekti savo svajonių!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką. Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti,…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.