Ado įgyvendinta gerumo iniciatyva mokykloje

Prasmingiems darbams įgyvendinti negalioja jokios ribos ar skaičiai, nusakantys amžių. Adas prie mūsų fondo geradarių gretų prisijungė šiais metais, pasiūlęs paaukoti savo ilgai augintus ir puoselėtus plaukus. Juos berniukas be gailesčio kirpėjai leido nurėžti su tikslu, jog iš jo ilgos kasos bus pagamintas perukas vaikui, sergančiam onkolgine liga.
Šis kilnus Ado poelgis buvo tik gražių darbų pradžia! Sudalyvavęs labdaringame renginyje, šią vasarą vykusiame Nidoje „Dovanoju Tau jūrą“, berniukas džiaugėsi įspūdžiais, o mintyse jau kūrė naują planą, kaip prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams.
Iš savo santaupų įsigijęs spalvingas ir nuostabiai gražias ETNO arbata arbatų pakuotes, kurias kūrė mūsų fondo herojai, Adas savo mokykloje surengė gerumo mugę, kurios metu kvietė atsigręžti į tuos, kuriems reikalinga mūsų visų pagalba.
Jono Basanavičiaus progimnazija artėjant gražiausioms metų šventėms pakvipo ne tik mandarinais, gardžiausiais kepiniais, tačiau ir gerumu. Už viso to slypėjo Ado noras padėti kitiems. Organizacijai, besirūpinančiai kenčiantiems nuo karo Ukrainoje, Tautmilės Prieglaudėlė , padedančiai beglobiams gyvūnams, Ankstukai , kurie rūpinasi į pasaulį anksčiau atėjusiais naujagimiais bei mūsų fondui buvo skiriamos aukos gerumo mugės metu. Visa mokyklos bendruomenė buvo skatinama įsigyti arbatos bei skaniausių gardumynų už auką tiems, kurie laukia pagalbos.
Norime nuoširdžią ir didelę padėką tarti Adui – idėjos sumanytojui ir įgyvendintojui, kurio gerumas virto 1819,65 Eur parama mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Esame laimingi, kad Adas vykdo gražius darbus, skatindamas įsitraukti ir kitus.
Ačiū sakome Jurate Ablacinskaite , kuri palaiko prasmingą veiklą ir prisideda prie idėjų įgyvendinimo.
Dėkojame Daliai – Ado mamai, kuri augina dorą jauną žmogų bei padeda skleistis pačioms prasmingiausioms sūnaus idėjoms.

Similar news

Show all
Initiatives and projects

Už Pergalę Gyventi – krepšinio turas

  UŽ PERGALĘ GYVENTI krepšinio turas, sujungęs įvairių komandų žaidėjus ir bendruomenes, ištikimiausius sirgalius bei tuos, kuriems reikia pagalbos. Net devynios Betsafe-LKL komandos, sužaidusios namų aikštelėje su specialiomis šiam projektui kurtomis aprangomis, jas išstatė aukcione. Įsigyti unikalias kiekvieno žaidėjo aprangas komandos kvietė savo socialiniuose tinkluose, o visos lėšos, surinktos aukcione, jam pasibaigus, buvo skirtos kiekvienos komandos pasirinktai organizacijai, globojančiai tuos, kuriems mūsų pagalbos reikia šiandien. Viena iš komandų, kurios žaidėjai prisijungė prie gražių darbų – BC Jonava CBet. Po sužaistų…

Read more
Initiatives and projects

Stelauto iniciatyva ,,Vaikai – vaikams”

,,Vaikai – vaikams” iniciatyva, kurią įgyvendina įmonė Stelauto , skirta ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į pagalbos sunkiai sergantiems vaikams svarbą, tačiau ir į kūrybinį procesą įtraukti mūsų herojus! Jau rytoj, fondo partnerių Stelauto įmonės erdvėje vyks graži šventė, kurios metu bus vykdomas aukcionas, o jame išstatomi vaikų piešiniai. Juos kūrė vaikai, o visos lėšos, surinktos aukcione atiteks taip pat vaikams – mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams. Visos aukos už su meile tapytus paveikslus bus skiriamos svarbiai pagalbai suteikti, taip…

Read more
Initiatives and projects

Mary Kay gerumo iniciatyva “Pilni delnai gerumo”

Kartu su pavasario šiluma ir ryškiais saulės spinduliais atkeliauja ir kasmetinė gerumo iniciatyva, kurią organizuoja mūsų fondo draugai Mary Kay Lietuva . „Pilni delnai gerumo“ iniciatyva, kartu su Jūsų visų prisidėjimu kiekvieną pavasarį skleidžiasi pačiais gražiausiais žiedais! Kaip ir kasmet, iniciatyvai priskiriamas vienas produktas, o jį perkant 1 doleris keliauja mūsų mažiesiems pacientams, kovojantiems su pačiomis sunkiausiomis ligomis. Su Jūsų pagalba galime suteikti medicininę ir psichologinę pagalbą herojams bei jų tėvams, išpildyti pačias slapčiausias vaikų svajones, prisidėti prie reabilitacijos ar…

Read more

Newsletter subscription

By subscribing to the newsletter, we will be the first to inform you about news, projects and events. About privacy policy.