Ado įgyvendinta gerumo iniciatyva mokykloje

Prasmingiems darbams įgyvendinti negalioja jokios ribos ar skaičiai, nusakantys amžių. Adas prie mūsų fondo geradarių gretų prisijungė šiais metais, pasiūlęs paaukoti savo ilgai augintus ir puoselėtus plaukus. Juos berniukas be gailesčio kirpėjai leido nurėžti su tikslu, jog iš jo ilgos kasos bus pagamintas perukas vaikui, sergančiam onkolgine liga.
Šis kilnus Ado poelgis buvo tik gražių darbų pradžia! Sudalyvavęs labdaringame renginyje, šią vasarą vykusiame Nidoje „Dovanoju Tau jūrą“, berniukas džiaugėsi įspūdžiais, o mintyse jau kūrė naują planą, kaip prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams.
Iš savo santaupų įsigijęs spalvingas ir nuostabiai gražias ETNO arbata arbatų pakuotes, kurias kūrė mūsų fondo herojai, Adas savo mokykloje surengė gerumo mugę, kurios metu kvietė atsigręžti į tuos, kuriems reikalinga mūsų visų pagalba.
Jono Basanavičiaus progimnazija artėjant gražiausioms metų šventėms pakvipo ne tik mandarinais, gardžiausiais kepiniais, tačiau ir gerumu. Už viso to slypėjo Ado noras padėti kitiems. Organizacijai, besirūpinančiai kenčiantiems nuo karo Ukrainoje, Tautmilės Prieglaudėlė , padedančiai beglobiams gyvūnams, Ankstukai , kurie rūpinasi į pasaulį anksčiau atėjusiais naujagimiais bei mūsų fondui buvo skiriamos aukos gerumo mugės metu. Visa mokyklos bendruomenė buvo skatinama įsigyti arbatos bei skaniausių gardumynų už auką tiems, kurie laukia pagalbos.
Norime nuoširdžią ir didelę padėką tarti Adui – idėjos sumanytojui ir įgyvendintojui, kurio gerumas virto 1819,65 Eur parama mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Esame laimingi, kad Adas vykdo gražius darbus, skatindamas įsitraukti ir kitus.
Ačiū sakome Jurate Ablacinskaite , kuri palaiko prasmingą veiklą ir prisideda prie idėjų įgyvendinimo.
Dėkojame Daliai – Ado mamai, kuri augina dorą jauną žmogų bei padeda skleistis pačioms prasmingiausioms sūnaus idėjoms.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Gerumo iniciatyva Ilunch restoranuose

Atverti širdis gerumui kartais reikia tiek nedaug – tik patikėti, jog kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra ypač svarbus. Šiandien, drauge su fondo bendruomenės nariais ilunch pristatome gerumo iniciatyvą, kurios metu kviečiame prisidėti prie fondo mažosios pacientės Laimintės sveikimo kelio. Pietaudami bet kuriame Ilunch restorane, atsiskaitant už maistą, tuo pat metu patogiai ir greitai galėsite paaukoti ir herojei. Kviečiame susipažinti su mažosios pacientės istorija. Mažylei dabar vos vieneri, o pirmąjį gimtadienį ji sutiko kaip stipriausia kovotoja – jai buvo atlikta sudėtinga…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Mikrobangų krosnelė Panevėžio infekcinei ligoninei, vaikų skyriui

Tik veikdami bendrystėje ir nuoširdume galime įgyvendinti prasmingas idėjas, kurios įvairiapusiškai prisideda prie mažųjų pacientų sveikimo kelio ir gerovės. Kartais tai nebūtinai daug lėšų kainuojantis gydymas ar brangi medicininė apartūra, kartais tai paprasčiausi daiktai, palengvinsiantys herojų ir jų tėvelių kasdienybę. Galime pasidžiaugti, jog turime glaudų ir šiltą ryšį su fondo globojamų vaikučių šeimomis ir visais, kurie vienu ar kitu būdu prisideda prie mūsų veiklos. Vieno iš mažųjų pacientų mama mums prasitarė, jog ilgas dienas būdami ligoninėje Panevėžyje, neturi kur pasišildyti…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Aprangos medicinos darbuojams

Kasdien šalia mažųjų pacientų yra ne tik šeimos nariai, tačiau ir visas medicinos darbuotojų personalas, siekiantis, jog vaikų širdelėms tektų išjausti kuo mažiau skausmo. Glaudžiai bendradarbiaujame su Santaros klinikomis, vaikų ligoninės onkohematologijos skyriumi, tad išgirdę prašymą, jog darbuotojams būtų reikalinga atnaujinti kasdien dėvimas darbo aprangas, suskubome padėti. Prieš kurį laiką buvo atlikti primatavimai, taip pat visas skyriaus kolektyvas galėjo išsirinkti norimas spalvas bei modelius. Ir štai šiandien dalijamės pačiomis nuoširdžiausiomis šypsenomis, kurios papuošė gydytojų, slaugytojų ir kitų medicinos darbuotojų veidus,…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.