Donatas Montvydas lanko herojus ligoninėje

Pati vertingiausia dovana, kuria galime pasidalinti su mūsų sunkiai sergančiais mažaisiais pacientais – laikas.
Praėjusią savaitę onkologinio skyriaus duris pravėrė ilgametis mūsų fondo bendruomenės narys, atlikėjas Donatas Montvydas. Kasmet į savo arenos koncertus mūsų herojus kviečiantis Donatas šį kartą norėjo nustebinti mažuosius, suteikdamas kiekvienam dėmesio, jaukių pokalbių ir, žinoma, savo paruoštų išskirtinių dovanų!
Specialios kojinės, kurios įprasmino didžiulį koncertą bei vinilinės plokštelės atiteko kiekvienam mūsų kovotojui. Šios dovanos mažųjų buvo priimtos su didžiuliu dėkingumu ir, žinoma, lengvu jauduliu – atlikėjas, kurį įprastai matome televizijoje ir didžiausiuose koncertuose – stovi visai greta ir bendrauja lyg seniai matytas ir po ilgo laiko sutiktas bičiulis. Apsilankymas skyriuje nepraėjo be muzikos ir dainų – tiesiog ligoninės koridoriuje Donatas Montvydas visiems atliko jautrią dainą „Viskas bus gerai“. Kiek vėliau atlikėjui savo instrumentus ir muziką parodė mūsų muzikalusis herojus Emilis, savo palatoje visiems surengęs koncertą!
Kelios valandos, kurias praleidome visi drauge – prabėgo kaip akimirka. Jaukiai, šiltai ir su kiekvieno širdyje rusenančia viltimi – jau greitai ir vėl susitiksime, tik nebe ligoninėje, o visai kitoje aplinkoje, kur dar labiau džiaugsimės vienas kitu ir galimybe apsikabinti, būti, juoktis, dainuoti, šokti ir dar spalvingiau išjausti kiekvieną akimirką.
Iš visos širdies dėkojame Donatui už įgyvendintą iniciatyvą ir skirtą laiką mūsų herojams. Tos akimirkos nuguls į pačius brangiausius širdies stalčiukus ir šildys tomis dienomis, kai taip ilgu už lango verdančio pasaulio, pramogų ir džiugesio. Dėkojame Jums, Donatai, kad esate šalia ir dalijatės šiluma su tais, kuriems šiandien sunku.

Similar news

Show all
Time together

Edukacija – „Tylos ir garso išradėjai“

Savaitę kviečiame pradėti su muzikos garsais ir šypsenomis! Jų nestigo šios popietės metu, kaip ir pačių įvairiausių melodijų, girdėtų ir pirmą kartą matytų instrumentų skambesių bei galimybės pasijusti kūrėjais! Į Vilniaus Santaros klinikas atvyko edukatorė Rasma Kanienė, paruošusi programą „Tylos ir garso išradėjai“. Jos metu kiekvienas gali iš arčiau prisiliesti prie muzikos, ritmo, skambesio. Tai ne tik puiki galimybė patirti džiaugsmą ir pakilias emocijas, tačiau ir kūrybiškumo skatinimas bei atsipalaidavimas. Šiltą ir garsų ačiū sakome edukatorei Rasmai Kanienei, kuri į…

Read more
Time together

Gaminome saldainius

,,Maistą mes valgome, o saldainius – skanaujame!” – sako Diana, kurią praminėme karamelės fėja! Pas mažuosius pacientus ji atsivežė ne tik visus reikalingus reikmenis saldainių virimui, tačiau ir daug geros emocijos, kuria norėjo pasidalinti su mūsų herojais. Visi kartu – skyriuje gydomi vaikai ir jų tėveliai, pasipuošę specialiomis aprangomis – apsiaustais ir kepurėlėmis, kibome prie darbų, jog sukurtume pačius skaniausius ir savo rankomis gamintus saldainius. Herojų tėveliai supras, kodėl saldainių ekspertė Diana juos praminė „atlaidiniais“. Tai tikrieji karameliniai saldainiai ant…

Read more
Time together

Šeimos dienos renginys

Vieną gražią gegužės mėnesio dieną Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla vyko Šeimos dienos renginys. Ši idėja užgimė norint ne tik suburti mokyklos bendruomenę, mokinius, tėvelius ir visą administraciją, tačiau ir paskatinti prisidėti prie prasmingų darbų. Paramos iniciatorės – dvi vaikučių mamos – Gražina Petraitienė ir Ineta Lapinskienė sugalvojo, jog renkamos aukos turi virsti pačiomis slapčiausiomis sunkiai sergančių vaikų svajonėmis, tad subūrė visus kilniam tikslui. Šventės metu mažiesiems pacientams paaukota 1003, 70 Eur. Dėkojame visiems, mačiusiems prasmę prisidėti. Jaukios šventės metu…

Read more

Newsletter subscription

By subscribing to the newsletter, we will be the first to inform you about news, projects and events. About privacy policy.