Donatas Montvydas lanko herojus ligoninėje

Pati vertingiausia dovana, kuria galime pasidalinti su mūsų sunkiai sergančiais mažaisiais pacientais – laikas.
Praėjusią savaitę onkologinio skyriaus duris pravėrė ilgametis mūsų fondo bendruomenės narys, atlikėjas Donatas Montvydas. Kasmet į savo arenos koncertus mūsų herojus kviečiantis Donatas šį kartą norėjo nustebinti mažuosius, suteikdamas kiekvienam dėmesio, jaukių pokalbių ir, žinoma, savo paruoštų išskirtinių dovanų!
Specialios kojinės, kurios įprasmino didžiulį koncertą bei vinilinės plokštelės atiteko kiekvienam mūsų kovotojui. Šios dovanos mažųjų buvo priimtos su didžiuliu dėkingumu ir, žinoma, lengvu jauduliu – atlikėjas, kurį įprastai matome televizijoje ir didžiausiuose koncertuose – stovi visai greta ir bendrauja lyg seniai matytas ir po ilgo laiko sutiktas bičiulis. Apsilankymas skyriuje nepraėjo be muzikos ir dainų – tiesiog ligoninės koridoriuje Donatas Montvydas visiems atliko jautrią dainą „Viskas bus gerai“. Kiek vėliau atlikėjui savo instrumentus ir muziką parodė mūsų muzikalusis herojus Emilis, savo palatoje visiems surengęs koncertą!
Kelios valandos, kurias praleidome visi drauge – prabėgo kaip akimirka. Jaukiai, šiltai ir su kiekvieno širdyje rusenančia viltimi – jau greitai ir vėl susitiksime, tik nebe ligoninėje, o visai kitoje aplinkoje, kur dar labiau džiaugsimės vienas kitu ir galimybe apsikabinti, būti, juoktis, dainuoti, šokti ir dar spalvingiau išjausti kiekvieną akimirką.
Iš visos širdies dėkojame Donatui už įgyvendintą iniciatyvą ir skirtą laiką mūsų herojams. Tos akimirkos nuguls į pačius brangiausius širdies stalčiukus ir šildys tomis dienomis, kai taip ilgu už lango verdančio pasaulio, pramogų ir džiugesio. Dėkojame Jums, Donatai, kad esate šalia ir dalijatės šiluma su tais, kuriems šiandien sunku.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.