Donatas Montvydas lanko herojus ligoninėje

Pati vertingiausia dovana, kuria galime pasidalinti su mūsų sunkiai sergančiais mažaisiais pacientais – laikas.
Praėjusią savaitę onkologinio skyriaus duris pravėrė ilgametis mūsų fondo bendruomenės narys, atlikėjas Donatas Montvydas. Kasmet į savo arenos koncertus mūsų herojus kviečiantis Donatas šį kartą norėjo nustebinti mažuosius, suteikdamas kiekvienam dėmesio, jaukių pokalbių ir, žinoma, savo paruoštų išskirtinių dovanų!
Specialios kojinės, kurios įprasmino didžiulį koncertą bei vinilinės plokštelės atiteko kiekvienam mūsų kovotojui. Šios dovanos mažųjų buvo priimtos su didžiuliu dėkingumu ir, žinoma, lengvu jauduliu – atlikėjas, kurį įprastai matome televizijoje ir didžiausiuose koncertuose – stovi visai greta ir bendrauja lyg seniai matytas ir po ilgo laiko sutiktas bičiulis. Apsilankymas skyriuje nepraėjo be muzikos ir dainų – tiesiog ligoninės koridoriuje Donatas Montvydas visiems atliko jautrią dainą „Viskas bus gerai“. Kiek vėliau atlikėjui savo instrumentus ir muziką parodė mūsų muzikalusis herojus Emilis, savo palatoje visiems surengęs koncertą!
Kelios valandos, kurias praleidome visi drauge – prabėgo kaip akimirka. Jaukiai, šiltai ir su kiekvieno širdyje rusenančia viltimi – jau greitai ir vėl susitiksime, tik nebe ligoninėje, o visai kitoje aplinkoje, kur dar labiau džiaugsimės vienas kitu ir galimybe apsikabinti, būti, juoktis, dainuoti, šokti ir dar spalvingiau išjausti kiekvieną akimirką.
Iš visos širdies dėkojame Donatui už įgyvendintą iniciatyvą ir skirtą laiką mūsų herojams. Tos akimirkos nuguls į pačius brangiausius širdies stalčiukus ir šildys tomis dienomis, kai taip ilgu už lango verdančio pasaulio, pramogų ir džiugesio. Dėkojame Jums, Donatai, kad esate šalia ir dalijatės šiluma su tais, kuriems šiandien sunku.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Ėjimo renginys Vilniuje jau spalio 1 d.!

Ruduo dar lepina nuostabiu oru ir saulės spinduliais, kurie skatina šias akimirkas praleisti gryname ore, aktyviai! Su džiaugsmu pranešame, kad ir vėl dalyvausime spalvingame renginyje ėjimas ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fondo komandos APLENKIME VĖŽĮ! Registracija į renginį yra visiškai nemokama, o jos metu paaukoję 20 Eur ar daugiau mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams, renginio dieną gausite LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER marškinėlius, su kuriais visi ir žygiuose gražiausiomis sostinės gatvėmis. Kviečiame būti kartu ir jau spalio 1 d….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

PUMA dovanoti marškinėliai APLENKIME VĖŽĮ komandai

Vilniaus maratonas jau praėjo, tačiau pakilios emocijos išliks dar ilgam! Šiais metais APLENKIME VĖŽĮ komanda buvo itin ryški. Šiltai dėkojame PUMA kolektyvui už norą prisidėti prie prasmingo tikslo. Esame laimingi, kad drauge nubėgtus kilometrus galėjome dedikuoti visiems mažiesiems pacientams, einantiems sunkiu ligos keliu ir priminti – Jūs esate ne vieni.

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Masažuotojai Vilniaus maratone

Kasmet prie mūsų fondo bendruomenės Vilnius Marathon prisijungia masažuotojai, kurie rankomis ir širdimis prisideda prie kilnaus tikslo – pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais masažo profesionalų, kurie atlikto sportinius masažus visiems norintiems bėgikams, buvo rekordiškai daug! Norinčių atgauti jėgas po įveiktos maratono distancijos ir išbandyti masažą buvo tiek daug, jog nusidriekė eilė! Profesionaliai masažus atliko mainais už auką mūsų fondo globojamiems herojams. Norime tarti nuoširdų ačiū visiems kasmet dalyvaujantiems masažuotojams ir tiems, kurie šiais metais prisijungė prie prasmingos iniciatyvos. Taip…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.