Aprangos medicinos darbuojams

Kasdien šalia mažųjų pacientų yra ne tik šeimos nariai, tačiau ir visas medicinos darbuotojų personalas, siekiantis, jog vaikų širdelėms tektų išjausti kuo mažiau skausmo.
Glaudžiai bendradarbiaujame su Santaros klinikomis, vaikų ligoninės onkohematologijos skyriumi, tad išgirdę prašymą, jog darbuotojams būtų reikalinga atnaujinti kasdien dėvimas darbo aprangas, suskubome padėti.
Prieš kurį laiką buvo atlikti primatavimai, taip pat visas skyriaus kolektyvas galėjo išsirinkti norimas spalvas bei modelius. Ir štai šiandien dalijamės pačiomis nuoširdžiausiomis šypsenomis, kurios papuošė gydytojų, slaugytojų ir kitų medicinos darbuotojų veidus, kai įteikėme naujas aprangas!
Gera žinoti, kad su didžiuliu fondo bendruomenės palaikymu galime prisidėti prie patogesnių ir komfortiškesnių darbo sąlygų tiems žmonėms, kurie negailėdami laiko, energijos ir su didžiule šiluma teikia pagalbą sunkiai sergantiems, būna ramsčiu tėvams, išgyvenantiems vaiko onkologinės ligos diagnozę.
Norime nuoširdžiai padėkoti visiems žmonėms, atvėrusiems širdis gerumui labdaros koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu ir aukojusiems tam, jog būtų įgyvendinta kuo daugiau prasmingų darbų ir iniciatyvų. Dalį Jūsų paaukotų lėšų – 7728 Eur – skyrėme naujoms onkohematologijos skyriaus darbuotojų aprangoms nupirkti. Šiltai dėkojame, kad esate šalia ir prisidedate prie labdaringos veiklos.
Nuoširdžią padėką siunčiame Astravita , kurie ypač maloniai konsultavo visais iškilusiais klausimais bei pritaikė nuolaidą išsirinktoms aprangoms.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Iniciatyvos ir projektai

Gerumo iniciatyva Ilunch restoranuose

Atverti širdis gerumui kartais reikia tiek nedaug – tik patikėti, jog kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra ypač svarbus. Šiandien, drauge su fondo bendruomenės nariais ilunch pristatome gerumo iniciatyvą, kurios metu kviečiame prisidėti prie fondo mažosios pacientės Laimintės sveikimo kelio. Pietaudami bet kuriame Ilunch restorane, atsiskaitant už maistą, tuo pat metu patogiai ir greitai galėsite paaukoti ir herojei. Kviečiame susipažinti su mažosios pacientės istorija. Mažylei dabar vos vieneri, o pirmąjį gimtadienį ji sutiko kaip stipriausia kovotoja – jai buvo atlikta sudėtinga…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Mikrobangų krosnelė Panevėžio infekcinei ligoninei, vaikų skyriui

Tik veikdami bendrystėje ir nuoširdume galime įgyvendinti prasmingas idėjas, kurios įvairiapusiškai prisideda prie mažųjų pacientų sveikimo kelio ir gerovės. Kartais tai nebūtinai daug lėšų kainuojantis gydymas ar brangi medicininė apartūra, kartais tai paprasčiausi daiktai, palengvinsiantys herojų ir jų tėvelių kasdienybę. Galime pasidžiaugti, jog turime glaudų ir šiltą ryšį su fondo globojamų vaikučių šeimomis ir visais, kurie vienu ar kitu būdu prisideda prie mūsų veiklos. Vieno iš mažųjų pacientų mama mums prasitarė, jog ilgas dienas būdami ligoninėje Panevėžyje, neturi kur pasišildyti…

Skaityti daugiau
Iniciatyvos ir projektai

Puodelių dažymo dirbtuvėlės Vilniaus Santaros klinikose

Akimirkos iš jaukios popietės Vilniaus Santaros klinikose, vaikų onkohematologijos skyriaus, kuriame sukvietėme mažuosius pacientus į kūrybines dirbtuvėles. Jų metu kiekvienas herojus specialiais dažais galėjo marginti puodelius – įvairiausiomis figūromis, užsirašant savo vardą arba tiesiog naudojant mylimiausias savo spalvas. Šį veikla buvo ypač raminanti, atpalaiduojanti todėl šiltas emocijas, kuriomis galėjome dalintis popietės metu – jaučiame iki šiol. Kai kurie herojai į dirbtuvėles pasikvietė ir savo tėvelius. Šie, pradžioje stebėję veiksmą per atstumą, vėliau neatsispyrė norui išmarginti puodelį. Norime šiltai padėkoti darbštiesiems…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.