Fondo globojami vaikai iš Ukrainos pramogavo kartodrome

Mūsų draugystė ir bendrystė su Ukrainos vaikais, atvykusiais į Lietuvą dėl saugesnio prieglobsčio, tęsiasi ir toliau. Dar kovo pradžioje dalijomės jaukios šventės akimirkomis, kurios metu įvairaus amžiaus vaikai, lankantys Riešės krikščionys bendruomenės rengiamas pamokėles dalijosi savo žiniomis ir įspūdžiais.
Dvylikos užsiėmimų kursą uoliai įveikė visi mūsų fondo globojami nuo karo nukentėję Ukrainos vaikai. Kiekvienas jų džiaugėsi ne tik įgytomis žiniomis, stipresniu dvasingumu, tačiau ir bendryste bei palaikymu, kurį jautė kasdien. Užsimezgė tvirtos ir gražios draugystės, kurios nuo šiol eina drąsiai per visus iššūkius.
Visiems vaikams, praėjusiems pamokėlių kursą norėjome padovanoti smagią dieną drauge ir pažymėti dar vieno reikšmingo etapo pabaigą. Mūsų fondo draugai KARTLANDAS pasiūlė atvykti į jų erdvę ir popietę praleisti ne tik linksmai, tačiau ir su draug greičio bei adrenalino! Trasose lenktyniavo visi – kai kuriems prireikė daugiau laiko įsidrąsinti, kiti iškart lėkė kaip vėjas, tačiau visiems be išimties ši pramoga buvo nuostabi!
Norime nuoširdų ir didžiulį ačiū tarti KARTLANDAS, kurie priėmė mūsų gausią kompaniją į kartodromą ir užtikrino, kad vaikai turės patį smagiausią ir nuotykių kupiną popietę. Džiaugiamės, kad palaikote mūsų fondo veiklą ir prasmingus projektus, kurie teikia šypsenas.
Po įtemptų lenktynių kartodrome vaikų paklausėme – ką valgysime pietums, ko norėtumėte? Atsakymas buvo aiškus – mylimiausias greito maisto restoranas! Taigi, smagi popietė tęsėsi McDonalds, kur vaikai, kai kurie pirmą kartą, ragavo viską, ko panorėjo.
Už galimybę suplanuoti ir įgyvendinti šią smagią dieną vaikams norime padėkoti žmonėms, aukojusiems į specialiai mūsų fondo sukurtą sąskaitą Ukrainos žmonėms padėti. Dalį Jūsų skirtų aukų – 205,64 Eur – skyrėme popietės išlaidoms padengti. Pietums, taip pat nugalėtojų medaliams bei taurėms nupirkti – juk kokios lenktynės be apdovanojimų, tiesa?! Norime tarti nuoširdų ačiū tiems, kurie nelieka abejingi kitų išgyveninams ir pasirenka atverti širdis gerumui.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.