Gaminome paukščius Kauno klinikose, drauge su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais

Kauno klinikose patys spalvingiausi giesmininkai dar garsiau skelbia apie pavasarį. Pagaminti mūsų mažųjų pacientų rankomis – kiekvienas savaip, tačiau visi be išimties su didžiuliu susikaupimu ir kruopštumu!
Smagiai veiklai į skyriaus žaidimų kambarį šį kartą visus subūrė Inga Stanienė iš Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas . Dirbdama įvairių švenčių planavimo ir dekoravimo srityje ji yra sukaupusi didelę kolekciją įvairiausių medžiagų, plunksnų, raištelių, siūlų, vielos bei kitų priemonių, kurios puikiai tinka rankdarbiams. Pagalvojusi, kad paukščiai išties yra patys tikriausi pavasario bei vasaros šaukliai ir simboliai, pakvietė herojus ir jų tėvelius sėsti prie bendro stalo ir gaminti paukščius! Į procesą įsitraukė ir maži ir vyresni skyriaus pacientai, o kiek vėliau į kūrybinį procesą įsitraukė ir tėveliai!
Suburti visus bendrai veiklai ir drauge praleisti jaukią popietę buvo išties prasminga. Nuoširdžiai dėkojame Ingai Stanienei, kuri skyrė laiko ir pasidalijo rankdarbių subtilybėmis bei visus įtraukė į spalvingą veiklą.
Dar prieš pradėdami dirbtuvėles pasistiprinome! Šį kartą herojus lepinome visų taip mėgstamu McDonalds maistu – vaikiškais rinkiniais „Happy Meal“, kurių pavadinimą žino kiekvienas mūsų herojus, net ir pats mažiausias. Taip pat ragavome skanius ledų kokteilius ir pyragėlius su obuoliais. Norime pasidžiaugti, jog sužinoję gražų tikslą ir prasmingą veiklą, kuri kuria šypsenas sunkiai sergančių vaikų veiduose, McDonald komanda pritaikė nuolaidą visam užsakymui, dėkojame!
Nuoširdų ačiū sakome visiems fondo bendruomenės nariams, dalyvavusiems ir aukojusiems Gala labdaros vakaro metu. Dalį Jūsų aukų (340,24 Eur) šį kartą skyrėme jaukiai popietei sukurti! Visi mūsų herojai po užsiėmimo gavo personalizuotas dovanėles – mažieji džiaugėsi rankšluostukais bei chalatais su ausytėmis ir įvairiausiais gyvūnėliais. Vyresnėlės džiaugėsi kvapniais Uoga Uoga produktais – kūno kremais, losjonais bei kitomis kūno priežiūros priemonėmis. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie mažųjų pacientų džiaugsmo, galimybės bent trumpam palikti niūrias mintis ir pabūti kartu.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Mūsų komandos sekmadienis buvo kupinas saulės ir gerų emocijų, nes dalyvavome renginyje visai šeimai ėjimas ! Smagu matyti fondo bendruomenės narius, kasmet einančius už mūsų komandą bei nueitus kilometrus skiriančius fondo herojams. Smagu matyti ir naujus veidus, norinčius prisidėti prie prasmingo tikslo! Šį kartą mūsų fondo palapinės erdvė buvo ypač smagi ir su linksma pramogų zona mažiesiems renginio dalyviams ir jų tėveliams. Norime padėkoti Batutų nuoma Vilniuje Vaikų džiaugsmas už ryškų cukraus vatos vežimėlį ir galimybę vaikus pradžiuginti puria it…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Šventė vaikams Santaros klinikose

Šiandien minima VAIKŲ GYNIMO DIENA Vakar vykusios šventės emocijos vis dar šėlsta viduje, o stebėdami mūsų herojų šypsenas ir džiugesį dar kartą įsitikiname – dovanoti šilumą ir smagias emocijas mažiesiems pacientams yra labai prasminga ir reikalinga. Norime iš visos širdies padėkoti tiems, kurie vakar sukūrė nuostabią spalvingą fiestą ir pasveikino herojus vaikų gynimo dienos progos išvakarėse. Ačiū sakome Raudonos nosys Gydytojai klounai už buvimą šalia ir pačias geriausias emocijas. Su nuostabiųjų klounų pagalba dovanėlės išdalintos ir Kauno klinikų sergantiems vaikams….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Drauge su herojais tapome bendrą paveikslą!

Artėjant vaikų gynimo dienai įmonė Stelauto laikosi prasmingos tradicijos prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems ji reikalinga ir šiais metais pakvietė mūsų herojus sukurti piešinį, tema „Automobilis po žvaigždėtu dangumi“. Taigi, vienai popietei Kauno klinikų žaidimų kambarys virto dailininkų dirbtuvėmis ir visi drauge dekoravome menininkės Justinos Ramonienės paruoštą paveikslą. Įvairiausiais dažais ir teptukais, kai kurie ir savo mažais pirščiukais – darbavomės įsijautę ir kiekvienas taip, kaip jaučiame. Ši veikla išties visus suvienijo ir netrukome įsivaizduoti, kad tikrai esame iškeliavę automobiliu į…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.