Yahor svajonė

Yahorui tik dvylika, tačiau jo akys regėjo ir širdis jautė dalykus, apie kuriuos daugelis norime žinoti tik iš istorijos vadovėlių… Berniukas su mama į Lietuvą atvyko iš karo niokojamos Ukrainos, drauge su seserimi, neseniai sulaukusia pilnametystės. Visi kiti artimieji lieko ten, Ukrainoje. Kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką grįžus čia, į laikinus namus iš ligoninės apima tikrųjų namų ilgesys.
Yahoras onkologinės ligos kirtį patyrė jau anksčiau, ligą sėkmingai įveikė ir toliau džiaugėsi vaikyste. Atvykus į Lietuvą atlikti tyrimai parodė, jog kraujo vėžys sugrįžo. Tuo metu sveikata berniukas nei kiek nesiskundė, tačiau kraujo rodikliai rodė visai ką kita. Štai ir vėl ėmė kartotis ištvermės reikalaujantis procesas, tik dabar jau čia, Lietuvoje – gydymas chemoterapija.
Dienų būna visokių, tačiau Yahoras, kaip ir jo mama bei sesuo – stengiasi išlikti pozityvūs ir visada džiaugiasi, jog šalia randasi žmonių taip pat tikinčių stebuklu. Netrukus herojus bus ruošiamas kaulų čiulpų transplantacijai, o jo donore taps sesuo, kad visi reikiami rodikliai tiesiog identiškai sutapo.
Yahoras išties kuklus ir jautrus vaikas, tad dažniausias laisvalaikio praleidimo būdas jam – žaidimai kompiuteriu, taip pat bendravimas su draugais nuotoliu. Šis pomėgis dar labiau sustiprėjo, kai grįžo liga – ilgos dienos ligoninėje būna išties linksmesnės, kai galima žaisti žaidimus.
Išgirdome Yahoro norą turėti naują kompiuterį, pritaikytą įvairiausiems žaidimams, tad su džiaugsmu atvykome jį įteikti. Laimės ir džiugesio berniuko akyse buvo išties daug, o kaip stipriai dėkingas visiems, kurie prisidėjo prie šios svajonės įgyvendinimo – galima pajausti tik širdimi ir būnant šalia… Didžiausią padėką sakome GALA labdaros vakaro metu aukojusiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šios žemiškos herojaus svajonės. Yahorui galingą ir būtent tokį, kokio jis norėjo kompiuterį nupirkome už 1781,07 Eur, paaukotus „Stebuklų šalyje“ vakaro metu.
Yahor, linkime tau pačių didžiausių svajonių išsipildymo ir didžiausios stiprybės įveikiant gyvenimo siunčiamus išbandymus.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Susipažinkinte su dvejomis Monikomis! Vieną, net neabejojame, pažįstate iš įvairiausių muzikinių projektų bei įspūdingų pasirodymų, o kitos, mūsų herojės Monikos istoriją, norime Jums papasakoti plačiau. Neseniai mergaitė paminėjo vienuolikštąjį gimtadienį, o pati geriausia gauta dovana šia proga – gydytojų žinia, jog pradedamas palaikomasis gydymas. 2023 metais Monika ir jos šeima susidūrė su onkologinės ligos diagnoze. Po žaidimų lauke mergaitė grįždavo vis su naujomis mėlynėmis, tačiau juk vaikų žaidimai būna judrūs ir patys įvairiausi, tad pradžioje tėvams tai nekėlė nerimo –…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.